Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú ismerősöm, nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú ismerősöm, nekem nagyon szimpatikus. Nem egészen egyértelmű a szándéka. Milyen visszajelzést adjak, hogy érezze, hogy szeretném, hogy jobban megismerjük egymást a történtek után? (részletek lent. )

Figyelt kérdés
Én egyetemen vagyok elsőéves, ő a volt sulimban középiskolás. Az egész úgy kezdődött, hogy voltam egy diplomaosztón. Ott volt ez a fiú is, párszor odapislogtam, de nem volt semmi különös. Nagyon szimpatikusnak tűnt nekem akkor, és amikor hazamentem megírtam neki ezt. Válaszolt, hogy én is szimpatikus voltam neki és elkezdtünk beszélgetni a suliról, egyetemről, érettségiről... Utána jó ideig nem beszéltünk, és most kb egy hónapja írt nekem, hogy mutatott egy videót, kérdezte, hogy tetszik-e, és akkor ismét beszéltünk, mondta, hogy meséljek valamit. Érdeklődő volt, sms-t is írt. Egy idő után áttértünk a flörtölős témákra, elvicceltünk vetkőzéseket, webcamerás vicceket, azt hogy meglátogathatna stb. Így utólag, ahogy ezt írom nagyon úgy tűnik, hogy tartott valahova ez a kapcsolat, amit én a következő "értelmes" tettemmel kuszáltam össze: megkérdeztem tőle, hogy szeretné-e ha kitenném az üzenőfalára azt, hogy attól hogy nem írok neki állandóan, még hiányzik. Viccnek indult, a zseniális barátnőmmel gondoltuk ki. Persze úgy nézett ki, hogy komoly a kérdés. A válasz az volt, hogy én kell tudjam, hogy mit akarok, és hogy ha megkérdezem előre, akkor nem izgi. Ez még így oké, de én a "zseni" utána elmondtam, hogy csak viccnek indult...Most gondolom rosszul érzi magát, és úgy érzi, hogy "bevallott" valamit vagy hogy hülyét csináltam belőle. Én már ott tartok, hogy megkedveltem annyira, hogy nem bánnám, ha ezt a szimpátiát elmélyítenénk. Ez után a vicc után nem igazán beszélünk... Nem tudom mennyire érthető ez nektek, ha valami információ kell, hogy összeálljon a kép, írjatok! Mi a véleményetek az egészről, nagyon nagy rosszat tettem?!

2013. márc. 21. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
En is mondtam mar olyat másnak,pld facen amit később megbántam :D.Szerintem nem tettél te semmi rosszat.De kellene beszelni erről,avval a fiúval.Nem??
2013. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akartam szabadkozni, hogy ne érezze azt ki belőle, hogy tényleg "meg lett alázva" vagy "ki lett gúnyolva"... Amúgy akkor frissen mondtam, hogy : "ne haragudj, ha durva volt a viccem, nem akartalak megbántani s amúgy teljesen pozitívan jött le ahogy reagáltál rá". Ezek után nem tudom mit csináljak, egyáltalán kell-e én csináljak valamit...
2013. márc. 21. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg várjál egy kicsit.En nem haragudtam volna meg.De ő lehet igen.
2013. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyre nehezebb várni... :/
2013. márc. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!