Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem egyértelmű a viselkedése. (Néha jól elbeszélgetünk, néha meg hozzám sem szól, nem válaszol az üzeneteimre). Nyár óta tetszik, de nem merem elmondani neki. Mit tegyek, hogy többet tudjunk beszélgetni, és miért viselkedhet így?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nem ezért.

[link]

2013. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
troll barátunknak nagyon megtetszett a borderline szindróma :D :D
2013. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Előfordulhat, hogy túl sokszor írtam neki? Mert volt, hogy nagyon idegesített, hogy régen jól megvoltunk, és kereste a társaságom aztán mintha teljesen eltűnt volna. És olyankor írtam neki, hogy mi a baja, és sosem válaszolt. 3 hónapig nem találkoztunk meg nem is beszéltünk, aztán pár hete összefutottunk, és azóta válaszol ha írok neki, de nagyon érzékelhető, hogy megváltozott valami azóta... Mintha nem szívesen akarna velem beszélgetni. Akkor adjam fel, és ne erőltessem, vagy még történhet valami?
2013. jan. 29. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak maradjatok ebben az állapotban és látni fogod , hogy ő hogy viszonyul hozzád. Mennyire néz rád barátként, nőként vagy éppen érdekled-e egyáltalán.

Ha azért nem szarja le a fejedet, de nem is az a baráti stílus uralkodik, én mindig az őszinte beszédet támogatom.


Mondd meg neki, hogy bejön neked. Magyarázd meg, hogy azért ne nagy szerelemre gondoljon, de bejön neked.

Én is jártam így, egy lány megmondta őszintén így a dolgot, az más téma , hogy hülye voltam, meg az életvitelembe úgy gondoltam, hogy nem fér bele egy barátnő és hagytam a lehetőséget...

De a lényeget értsd, mérlegelj mindig. Mérd fel a helyzetet: Mi változik akkor ha megmondod neki? Mit buksz?

2013. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha teljesen elfordul, és megutál? vagy hülyének néz, elmondja a barátainak és mindenki rajtam fog röhögni? ettől nagyon félek :((
2013. febr. 1. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 19 alatt sajnos tényleg meglehet, hogy éretlenként kezeli a dolgot és ilyet csinál. :/
2013. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindketten általános iskola 8. osztály... :(
2013. febr. 2. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:

ááá..

JÉZUUS!

Akkor ezek szerint nekem is ilyen szindrómám van. Hallod, kicsit beparáztam. xd

Nem hiszem, hogy ez a szitu egy tizenéves sráccal. Ismerős a dolog. A padtársam. Egyik nap hozzám se szól, bunkó, másik nap tiszta aranyos, megmagyarázza matekon amit nem értek, és segít megcsinálni. Kosarazni jár, és tesin ziccereket dobáltunk. Nem tudtam beirányítani, akkor mögém állt, megfogta a karom, és beállította, és azt mondta, hogy dobjam a labdát, be fog menni. Tök más irányba állított be, és hülyeségnek tartottam, de bement... Ekkor a nyakába ugrottam, mert nem nagyom megy a kosárra dobás. És végre sikerült. Ő meg nem tudta mi a szitu, ezért kicsit meglepődött, de aznap végig aranyos volt. Másnap meg ledagadtozott, ami rosszul esett.. Lehet, hogy poénnak szánta, de akkor is fájt. Másnap megint tiszta aranyos volt, és utána megint bunkó. Elhatároztam, hogy nem fog érdekelni, de mindig elolvadok a mosolyától.. ÁÁ, érzelmi hullámvasút... Egyik nap depi, másik nap hepi... :/

Egyik nap konkrétan rákérdeztem, hogy mégis mi a baja. Csak kacsintott, és mosolyogva elment. ÁÁ.. :"D

Azóta rendes, és nem bunkózik. Szerintem próbál hozzá közeledni, csak néha túllő a célon, és próbálja korrigálni a helyzetet, h bunkón viselkedik. Vagy csak szórakozik. Szerintem kérdezz rá, de ha hajlamos vagy extázisba esni a mosolyától(lásd: én :D) akkor ne személyesen kérdezd meg, de ne is neten. Egy aranyos levélke szerintem jó ötlet. Bár, ha olyanja van, hogy megmutatja a haverjainak, akkor inkább órán, és kérd vissza a levelet(ha az osztálytársad), vagy nemtudom. Innen már sima ügy. Hajrá. :))

L/14

2013. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!