Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha bepiáltok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha bepiáltok, akkor nektek is mindegy, hogy kivel jöttök össze?

Figyelt kérdés

Előtte egy kis kérdés!

Mikor kell a sörözésből haza indulni



A férfi bemegy a kocsmába sörözni, de minden korsó sör után belenyúl a

zsebébe, előveszi a felesége fényképét és hosszan nézegeti. Barátja

kíváncsian megkérdezi, miért nézi azt a képet annyit.

Hát... mikor már kezd tetszeni, elindulok haza - feleli a férfi. Íme a

bizonyíték! - kattints az alábbi linkre és a kép alatt a sörös poharat

húzd el lassan jobbra.



[link]



#randi #lány #Kapcsolat Ismerkedés
2013. márc. 21. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az eleje, vagy a vége nem?
2013. márc. 21. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy csak a poén miatt írtad a kérdést vagy komolyan is gondolod e, mindenesetre szerintem ez nem így van. Tény hogy összejöhetsz olyan valakivel aki szebbnek tűnik este mint reggel... de azért vannak határok.

Pl ha alapból a csinos, szép arcú, jó alkatú csajokra bukik valaki és bemattul de úgy istenigazbából, akkor előfordulhat hogy nem épp egy manöken testalkatú virágszállal kikezd. De Nagydarab, trampli nőkön még 1 liter tömény se segít.

2013. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem részegen sem tűnik semmivel szebbnek senki, nem értem más mitől lát szebbnek valakit.
2013. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem mindegy, azért lány legyen. Általában akkor megyek haza,amikor elfogy a pénzem. Ezzel az a para, ha mondjuk egy tízest viszek magammal, de eldöntöm előre, hogy 5 ezernél többet nem iszok el, aztán reggel jön a hideg zuhany, mert sokszor még egy cigit sem tudok venni.
2013. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A komoly kérdést megtoldottam egy kis poénnal.

De azért írtam, mert az egyik barátunk elment egy szintén részeg idősödő nővel, aki bizony nem nagyon állt sorban a szépségért. Mindketten kokik voltak. Másnap el sem hitte, hogy megtörtént.

2013. márc. 21. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Erre itt a nős ember dilemmája!:


Sétáljak az utcán és nézzem azt amit b*szni nem birok, vagy menjek haza és b*sszam azt akit látni sem birok...


Tehát, mindig piálni sem jó, mert nem jóval jöttél össze...

2013. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez a szituáció nem játszik. Ha alapból nem vonzó számomra egy lány, akkor benyakalhatom a Győri szeszgyárat, akkor sem fog tetszeni.
2013. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom... nem szoktam ennyire leinni magam! :)
2013. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!