Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára, hogy tetszik nekem? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nekem nagyon tetszik. Járunk egy szakkörre együtt, de ott csak néha tudok vele beszélni. (de az se sok minden) Tetszett régebben is, és akkor ő is tudta. (már elég régen) már próbáltam rámosolyogni, nevetni a viccein...ilyesmik...de valahogy úgy tűnik nekem hogy vagy nem veszi észre ezeket vagy pedig nem akar vissza reagálni valamit. Mert szerintem épp olyan velem mint a többi lánnyal. Egyébként azt még hozzá teszem, hogy elég félénk a srác, de ő ezt takarja. Kérlek értelmes válaszokat adjatok. köszönöm előre is :))

2013. márc. 21. 19:48
 1/9 A kérdező kommentje:
kor: én-13 és fél ő-14 :)
2013. márc. 21. 19:50
 2/9 anonim ***** válasza:

és ha ezt mondanád: szia, nem lenne kedved megnézni velem a legújabb filmet itt a közeli moziban??

vagy éppen: (nem tudom milyen szakkör, de..) láttam milyen jó vagy az ... egyenlet ábrázolásban (hülyeség, de most nem futja többre) elmagyaráznád nekem egy kicsit jobban valahol??

2013. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem többet nem tudsz tenni... Sztem lehet h félénk és fél h félre értelmezi a jeleid...
2013. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
helső válaszoló: azt is hozzáteszem hogy én se vagyok valami bátor csajszi ilyen téren szóval valami olyasmire gondolok, hogy szemezünk vagy akármi....ja és amúgy nem olyan szakkör hanem ilyen különfoglalkozás, mint a színjáték vagy a rajzolás :) ja meg ő olyat csinált már max hogy mellém ült xD meg hogy ahogy mellettem elment megfogta a karom meg ilyenek :) kérlek segítsetek
2013. márc. 21. 19:56
 5/9 A kérdező kommentje:
*első nem helső xD
2013. márc. 21. 19:57
 6/9 anonim válasza:
majd pár év múlva ;D
2013. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mi pár év múlva?? nem akarok vele járni...csak azt szeretném hogy vegye észre hogy tetszik nekem
2013. márc. 21. 20:34
 8/9 anonim válasza:
jól van 1-es, ülj le :))
2013. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mert?? :D
2013. márc. 24. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!