Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy férfinak két személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy férfinak két személyisége?

Figyelt kérdés

úgy értem,hogy az emberekkel más és velem is más?

pl másokkal beszédes,laza. velem pedig visszafogotabb,kevésbé beszédes.



2013. márc. 21. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Most ezt komolyan megkérdezed? -.-

Te mindenkivel ugyanúgy viselkedsz?

2013. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet.

De ez fordítva a jó, szerintem. Ha másokkal nem sokat beszél és veled lazább, akkor tudhatod hogy kedvel.

2013. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lehet, nőnek is. Sőt szerintem mindenkiben legalább 2 ember lakozik. Mást és mást hoznak ki a különböző emberek a viselkedésünkből.
2013. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de velem miért ilyen a pasi?
2013. márc. 21. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha skizo, akkor ja.
2013. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem több is van... Ha gyíkok között vagyok akkor kb olyan vagyok mint valami antiszociális süketnéma, ha haverok között akkor meg be nem áll a szám... De ezen kívül a hangulatom szerint is változik a személyiségem, van hogy időnként gyökeresen máshogy viselkedek.. Lehet skizofrén vagyok :'-((((((
2013. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!