Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kockás hasú, magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kockás hasú, magas, normális, kedves viszont RONDA pasihoz mit szólnátok?

Figyelt kérdés

187 cm vagyok,78 kiló,szóval azért van rajtam némi izom,nem csak a testzsírszázalékom alacsony:) Ezenkívül jól öltözködöm,normális vagyok,kedves,némi fanyar humorom is van.Sajnos visszahúzódó vagyok,a ronda fejem miatt.Ápolt vagyok,de az a "szépségemen" nem segít...

Lányok,járnátok ilyen fiúval? Vagy csakis arc a fontos,a többi ezt nem ellensúlyozhatja?

17/F


2013. márc. 21. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ronda pasi nincs, csak igénytelen, önbizalomhiányos lúzer. Ha nem ilyen vagy, akkor jó esélyeid vannak a csajoknál.
2013. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem kell kockahas. Nekem az túlzás. De amúgy hidd el a személyiségeden is sok múlik, szóval ki tudja....
2013. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De van,erre személyem a legjobb példa:)

Rám maximum az önbizalomhiány illik,a lúzerség és az ápolatlanság nem hinném..

2013. márc. 21. 22:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Ami neked ronda, lehet másoknak nem az. Ha amúgy normális vagy, meg tényleg a külsőd is olyan, ahogy leírod, akkor én simán... nem nagyon tudok elképzelni annyira ronda embert, hogy ne járjak vele a fenti dolgokat tudván. Viszont hozzám fiatal vagy :D
2013. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#2:

Nem tudom,nálunk még ez a testképideál.Mondjuk inkább magam miatt sportolok,nem a lányok kedvéért.

2013. márc. 21. 22:22
 6/15 anonim ***** válasza:

aki izmos, az a szememben már nem ronda.

sőt, ránézésre van egy csomó jó tulajdonsága: kitartó, türelmes, küzdő szellem. ha nem lenne, izmos sem lenne.

ezek a tulajdonságok pedig mindenképp vonzóak, akkor is ha nem olyan remekbe szabott az arca mint Michelangelo Dávid-szobráé.

2013. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A külsőmről egypár szó,kedves 4:

Kis,hegyes orr,elálló fülek,kerekebb pofa,brutális,szögletes áll.Összevissza haj,szemüveg.

Na ugye már nem olyan egyértelmű rögtön?:D

2013. márc. 21. 22:25
 8/15 anonim ***** válasza:

Borzalmas ez a világ, hogy 90%ban azt hiszitek, mindenkinek tökéletesen kell kinéznie, csak akkor lesz esélye bárkinél is.

Valószínűnek tartom amúgy, hogy csak szerinted vagy ronda. Láttam azt a jó kis képet a közösségi oldalon, talán Te is láttad. Van rajta egy Fiat Multipla, és olyasmi szöveg van ráírva hooogy...: Ha úgy érzed nem kellesz senkinek, jusson eszedbe, hogy azt az autót is megveszik emberek.

Voltam már olyan férfivel, aki nem volt egy adonisz, nem volt még csak kockás sem a hasa, és nem is gyúrt, nem ezen múlt, hogy megfogott magának. A kapcsolatnak vége sem a külseje miatt lett.

Persze, a vonzódás fontos, és az ilyesmi nem volt gond nálunk, érezhető volt hogy vonzódunk egymáshoz. Nyugi, megleled a másik feled. A pártalanságod legnagyobb oka az, hogy félénk vagy és visszahúzódó és egyszerűen nem hiszed el magadról hogy neked is lehet barátnőd. Használd ki az adottságaidat, és nem lesz semmi gond.

2013. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Te azt mondod ronda vagy, az nem azt jelenti másnak is az vagy, beszélgetni tudjál, az is sokat számít, nem egyformák a lányok ne izgulj, találsz lányt, N
2013. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Küldesz magadról egy képet? :) 15/L vagyok
2013. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!