Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csaj ír szerelmi bánatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csaj ír szerelmi bánatos dalt pasinak, és oda is adja neki az gáz?

Figyelt kérdés
Mármint fordítva gondolom halál romantikus, de ha lány ír, akkor nem túl nyál?
2013. márc. 22. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Igazából egyik se valami nyerő,se ha a csaj,se ha a pasi.

A szerelmi bánat egy rövid dolog,nem kell megörökíteni egy dalban...

2013. márc. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz az ha,így fejezed ki az érzelmeidet.
2013. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha a fiú szereti még a lányt akkor jó ötlet, de ha nem akkor tök gáz ,főleg ah elmeséli a haverjainak... hmm én nem tenném! 25/L
2013. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ne ilyen nagyon nyálasra gondoljatok, inkább vicces, aranyos, de benne van hogy szeretem meg hiányzik. És gitárral, szépen
2013. márc. 22. 00:32
 5/8 anonim ***** válasza:
írj belőle részletet!1:)
2013. márc. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
angolul van meg tele van személyes dolgokkal, úgyhogy nem:) bocsi
2013. márc. 22. 00:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fordítva sem halál romantikus,mert én rosszul lennék,ha egy pasi szerelmes dalt írna nekem, főleg,ha még bánatos szerelmes dalt. Nem tudom az ilyen "túlérzelmes" helyzeteket kezelni,szóval nekem gáz.
2013. márc. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsoltiika válasza:
attól fug honnan nézzük. hogyha egy kicsi saját dalt irt az nem annyira nagy baj,de ha mar ojan pasival jár hogy tudja rolla hogy megmutatja akkor nem jó.
2013. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!