Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannybaba8 kérdése:

Én rontottam el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon belém volt zúgva és jártunk is...Aztán szakítottunk de miután szakítottunk levegőnek néz.:( Azóta más csajjal járt..A Haverja az én legjobb fiu barátom és elmondta nekem hogy ő még mindíg belém van zúgva...Viszont köszönni se köszön meg semmi...Annyira szeretném jóvá hozni de hogy?

2013. jan. 7. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
írj neki,beszélj vele!
2013. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ú! Szegénykee!! ( mármint te )

Hát először is érd el hogy szakítson a csajával... Majd a legjobb fiú haverod segítségével hozz össze egy talit a sráccal ahol elmondasz neki mindent!! :) Hajráá!

2013. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...Nagyon szeretném ha legalább újra barátok lennénk...Nem kell nekem hogy járjunk csak barátok azzal is megelégednék...
2013. jan. 7. 19:32
 4/8 A kérdező kommentje:
:(
2013. jan. 21. 16:18
 5/8 anonim válasza:
nem sikerült?
2013. jan. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A szomorú jel akkor volt mikor beszéltünk de most kibékültünk és újra összejöttünk :) Köszönöm a segitséget :3
2013. jan. 23. 15:40
 7/8 anonim válasza:
nagyon örülök (nektek) :-)
2013. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük.! :)
2013. jan. 23. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!