Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire zavar az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire zavar az, ha a lány szegény?

Figyelt kérdés

(Bár ez lehet az öltözködésén,a cuccain különösen nem látszódik,csak ha jobban megismered,akkor tudod meg.)

Azt egyáltalán nem mondom h éhezek, de egy átlagos gyereknél többet nélkülözök.

Ez nyilván a közös programokban nyilvánulna meg, pl. nem sűrűn bírnék moziba menni,vagy pénzes helyekre.

Ez mennyire szempont nálatok?

17/L


2013. márc. 22. 00:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nem szempont.

F.

2013. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
Egy kicsit sem zavarna,én sem vagyok gazdag.
2013. márc. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%
Szintén egyáltalán nem szempont, sokkal fontosabb a személyisége.
2013. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Van egyébként olyan fiú akit ez zavarna?sztem nincs

legalábbis engem biztos h nem

2013. márc. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Hát,amíg nem akar kihasználni,pl drága éttermekbe menni sűrűn,vagy cuccokat,ékszereket vetetni magának.Hanem normálisan,akkor nem gond,sőt,akkor is mennénk moziba,pizzázni,meg ilyenek,max én fizetnék.

Azért az ember néha 2-3 ezret kibír...

2013. márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon nem tudna érdekelni. Én is szegény gyerek vagyok, mégsem panaszkodom. A pénz értéktelen vacak, semmi több.
2013. márc. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az se zavarna, ha kicsi és öreg házban lakik? és nincs saját szobája, hanem a testvéreivel osztozik?

2013. márc. 22. 00:41
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem zavarna... írtad, hogy nem látszik meg, úgyhogy szépen beosztod, amid van, és ez igaz, hogy éppencsak, de elég! :)

Ez egy jó pont... tudsz bánni a pénzzel, ismered a dolgok értékét!

(ezt feltételezem)

Van egy csomó kevés pénzből kihozható dolog, fel tudnánk találni magunkat! :P :)

2013. márc. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
ha nem igénytelen putri, akkor nem zavar... :)
2013. márc. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%
Az sem zavarna. A kicsi és öreg ház is lehet tiszta és rendezett, ahogyan egy villa is lehet igénytelenül koszos, rendezetlen.
2013. márc. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!