Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon kedvel, viszont elég gazdag, miközben én átlagos-szegény családból való vagyok. Nagyon zavar. Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, egyetemen tanulok. Megismerkedtem egy férfival aki 28 éves, és hát eléggé tehetős... olyan autója van, és olyan dolgokat engedhet meg magának, amiről én álmodni se merek. Viszont belsőre ugyan olyan mint én, egy rendkívül érzékeny fiú! Kisérteties, mennyire hasonlók vagyunk, és nagyon oda van értem. Mindeketten csodálkozunk, hogy lehet két ember ennyire egyforma. Engem sosem érdekelt a pénz, vagy hogy gazdag fiúm legyen, sőt... és most érzem, hogy ez engem nagyon zavar, hogy ő hív meg és mi lesz később? Én nem tudok olyan helyeket megfizetni, ahova pl. ő visz el engem... Gazdag fiú ha tud válaszoljon, hogy ő mit szólna, ha a nő akit szeret, sokkal szerényebben él, és pl. nincsenek olyan "alap" dolgai, mint Wii, Iphone, stb. De a többiek véleményét is várom. Működhet ez?
2011. jan. 4. 03:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha téged ez ennyire zavar akkor nem igazán.

De mire írod, hogy mi lesz később? A férfi dolga a meghívás, stb.

Nyílván, ha kapcsolatba kezd veled, úgy, hogy tudja, hogy te nem vagy gazdag, akkor nem is várja el azt, hogy te ezt kicsit is viszonozd.

Én hál'Istennek elég jól élek, és legtöbbször a baráti köröm illetve a barátnőim is jómódban élnek, ha nem gazdagabbak nálam, de volt már olyan barátnőm, illetve van olyan barátom, aki sokkal szegényebb. Szerintem ha valaki nem szakadt, akkor ez nem számít.

Az számít, hogy ki hogyan gondolkodik, és tény, hogy legtöbbször a hgasonló anyagi helyzetűek gondolkodnak hasonlóképp, de előfordulhat olyan, mint ezek szerint a ti esetetekben is, hogy a nagyon eltérő anyagi helyzet ellenére is megvan az összhang.

Én a helyedben elmondanám ezt az érzésem neki, és ha azt reagálja, hogy jajj felejtsd már el ezt, ez nekem nem számít, stb., akkor utána nem foglalkoznék vele!

Ha utána is ezen görcsölsz, akkor akaratod ellenére te fogod megmérgezni ezzel a kapcsolatot.

2011. jan. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: egyébként is, ha én szeretek valakit, akkor örülök neki, és kifejezetten jólesik számomra, ha gondoskodhatok róla, és minél több mindent megadhatok neki! Ha meg gerinces valaki, akkor nem fog ezzel visszaélni akkor sem, ha esetleg később már nem lennének olyanok az érzelmei. Én legalábbis ilyennel soha nem élnék/éltem vissza.
2011. jan. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az erzelmekkel foglalkozz, s ne a kulso dolgokkal. Ha nem tudsz egyutt elni ezzel a gondolattal, akkor nem fog mukodni pl.

Neked kell a kisebbsegi erzestol megszabadulnod, mivel Te igy erzel.

Bizzal onmagadban!

2011. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Engem nem érdekel egy lány anyagi helyzete,legyen csinos nagyon,öltözködjön jó cuccokba,az hogy nem gazdag az nem az ő dolga, a pasiknak kell a nőt eltartani legalábbis ezt vallom,mindig a pasinak legyen pénze,a lány hozza ki magából külsőleg a maximumot a 110%-ot ennyi.Pénzt én adok neki azzal nem lesz gond.Szerintem még örülni is fog neki,hogy gondoskodhat rólad,meg megvehet neked mindent.


23F

2011. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A meghívásra annyit, hogy Én rosszul érzem magam ha nő hív meg akár egy fagyira is nemhogy étterembe, kizárt.

Mondjuk Én 40 vagyok és ez más volt a mi időnkben 20 éve mint most. Ha gazdag és nem sunavadász akkor szerencséd van szerintem!

2011. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Lehet, hogy el kellene mondanom az érzéseim, talán az lenne a legjobb. De igazatok van, ezen nekem kell túltennem magam.
2011. jan. 4. 12:21
 7/9 anonim válasza:

Ne legyél már ilyen butácska!:)

Ha kedvel, ez ami a legkevésbé fogja érdekelni ,főleg ,hogy teljesen azonos személyiségűek vagytok...

Ő gondolom önálló keresettel rendelkezik ,te még nem ,ha tényleg olyan kedves az a fiú nem fogja elvárni ,hogy te hívd meg őt valahova ,meg hát alapból is az a fiú dolga.:)

Ne görcsölj ilyen hülyeségen!;)

2011. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jan. 10. 01:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyit beszélgettek és ilyen jóba vagytok, akkor gondolom már tudja rólad, hogy nem gazdag családból jöttél. De továbbra is kedvel, udvarol - ezek szerint őt egyáltalán nem zavarja ez, nyugi. :) Akkor viszont téged se zavarjon, ha a srác felfogta hogy nincs vagyonod, akkor ezt figyelembe veszi és nem várja el, hogy te olyat tegyél ami anyagilag sok lenne neked.


Annyian aggódnak a kapcsolat elején az anyagi helyzetük miatt, pedig higgyétek el, nagyon sok embernek nem számít ez.

2011. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!