Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha valaki ennyire jó kapcsolatban van az ofőjével?

Figyelt kérdés

Nagyon kedveljük egymást mert sokat kaptunk a másiktól lelkileg. én mindig meghallgatom őt és ő is a feltétlen bizalmamat élvezi. nem rég elmondott mindent a betegségével kapcsolatba és biztos h meglátogatom nyáron a kórházban. suliban óra előtt és után is sokat beszélgetünk de ez a 'barátság' csak szigorúán a sulin belül érvényes.

ti mit gondoltok erről? jól tettem hogy belementem egy ilyen dologba vagy inkább nem szabadna ezt csinálnom? sok féltékeny osztálytársam van.....



2013. márc. 22. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én osztályfőnököm még az esküvőmön is volt, meg én a két lánya esküvőjén, annyira jóban vagyunk. :) Immáron 30 éve végeztem az iskolával, a kapcsolat még mindig tart. Teljesen normális.
2013. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnököm lánya a feleségem, már középiskolás éveim elején együtt voltunk. Ő két évvel fiatalabb nálam, eleinte féltem is, hogy emiatt megbukok történelemből (anyósom tanította azt is:)).. osztálytársaim mindig ezen viccelődtek. Jó kis csapat volt..
2013. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

jajj de jó neketek! :)

de ha ez ennyire normális akkor miért baj ez az én osztályom szemében? talán mert én lány vagyok ő meg férfi?

amúgy más dologban jól kijövök az osztályommal. szeretem őket és viszont. de ez érzékeny dolog.

2013. márc. 22. 13:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Én is sokat beszélgettem és még most is e-mailezünk általános iskola kémiatanárommal. A sok versenyre való készülés alkalmával már az osztály is a "randijainkon" poénkodott, persze a kémiatanárnő kb 35 évvel idősebb nálam. xD De amióta gimnazista vagyok, azóta is többször írtunk e-mailt, meg bementem hozzá a suliba is, adott egy könyvet egy gimnáziumi kémiaversenyről. szal semmi gond, ha jól kijövünk. Hevesy döntőn is vele beszélgettem órákig, míg vártunk, hogy sorra kerüljek. szal mi még nem csak sulin belül, de mióta onnan eljöttem, még azóta is jóba vagyunk. Nincs ezzel gond.
2013. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek h nem hurrog le! hogyan tudnám azt elérni h az osztálytársaim is elfogadják a dolgot?
2013. márc. 24. 05:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így a többi osztálytársadnak úgy jön le, mint ha te nyalis lennél, vagy kiakarnál kezdeni az ofőddel... Nem iskolán belül, hanem inkább kívül kéne ezt intézni. Egyébként meglehet kérdezni, hogy te és a tanárod hány évesek vagytok?
2013. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó! (:

Persze, Ő 41 én pedig 17 vagyok. Iskolán kívül nem szeretném mert hát mit mondják neki?

-Egyszer üljünk be valahova beszéljük meg a dolgokat!

Ezt nem merném pedig tok jó lenne valahol átbeszélni mindent (:

Miért érdekelt a korunk?

2013. márc. 26. 13:43
 8/15 anonim ***** válasza:

Csak bennem volt a kisördög, hogy nem-e valamelyikőtök esetleg "komolyabbra" akarja fordítani ezt a "barátságot".

Ha a suli falain kívül intéznétek, az még botrányosabb volna ha kiderül, viszont legalább az oszt.társaid leszállnának rólad, hogy már nem foglalkozol a tanárral.

Amíg tartjátok a távolságot, addig akárki akármit mond, ez nem gáz, de ha valamelyikőtök már mást (is) akar, akkor az már komoly problémákhoz is vezethet. No persze nem akartam pesszimista lenni és festeni az ördögöt a falra, ez csupán csak egy észrevétel volt. :)

2013. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát most én leszek a GyK ribanc de akkor is bevallom h érzem h nem vagyok neki közömbös. annyira tisztességes ember h nem csinálna semmit ami nyilvánvaló lenne bárki előtt de én egyértelműen látom érzem. az h én mit érzek iránta az nagyon változó. olyan erős vonzalmat mint Ő azt persze nem de szeretem és fontos nekem. ezt mindenki tudja. szeretjük egymást(barátság!!!)és van akit ez zavar. :(
2013. márc. 26. 20:49
 10/15 anonim ***** válasza:

Mit gondolok erről? Azt, hogy jó, hogy vannak még normális ofők, akiknek nem annyiban merül ki az osztályfőnökségük, hogy megtartanak heti 1 osztályfőnöki órát, elvégzik a papírmunkát, meg elviszik az osztályt évente egyszer kirándulni.

Persze manapság olyan világot élünk, hogy ha valaki kicsit kedvesebb a másikkal, akkor azt már egyből leszólják meg megbélyegzik..

2013. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!