Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kondommal kapcsolatban! (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondommal kapcsolatban! (nem fogamzásgátlás, mert azt vágom, ill. pár napja kezdtem a gyógyszert is, szóval tényleg más a "gondom") Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Lényeg, a minap szeretkeztünk a kedvesemmel, és kiszakadt a gumióvszer, és lehet, hogy egy darab bennem maradt. Szerintem ki fogja dobni a testem (ugyebár a szervezet védekezik az idegen anyagok ellen), de a párom véleménye, hogy "de mi lesz, ha" bennem marad, meg stb. Történt-e valakivel hasonló dolog, és hogyan oldottátok meg? Szerintem felesleges ilyennel nőgyógyászhoz menni... Bár nem tudom... Köszi előre is... (gondolom, lesz olyan, aki nem tud kultúráltan válaszolni, sebaj, nem halok bele, de kérlek titeket, hogy) lehetőleg páran írjatok valami értelmeset! Köszönöm szépen előre is! :)
2010. okt. 27. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem maradt benned egy darab sem.

Ha mégis ezt hiszed, akkor biztosíthatlak, hogy az első menstruációval ki fog jönni.

2010. okt. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemhiszem,hogy maradt benned. DE ilyen esetekre is jó az irrigátor; sima vízzel kimosod magad és huss elszáll az aggodalom:)
2010. okt. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia! Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, Nem tudom a korod, de először is a sürgősségire vagy a tini ambulanciára vagy ilyen helyre kellett volna menni egyből.

Nem is tudom miért vártál(vártatok) eddig, hatalmas felelőtlenség! Ti meg jóval biztatjátok, hogy nem maradt benne, ott voltatok, gyertyatartóként?!

Ez nagyon komoly dolog, és örüljetek, ha mégsem maradt bent egy kicsi darab sem. Mondjuk nekem még eddig egy óvszer sem szakadt el és lyukadt ki, nem tudom, valahogy mostanában nagyon sok mindenkinek ez a problémája. Valószínű nagyon elővigyázatosak az emberek e-téren

Amúgy Igen a szervezet védekezik idegen anyagok ellen tény, ez így is van, és amennyiben nem tudja befogadni, úgy kilökődik. De ne szakadt kondomdarabkára gondolj,Hanem pl. mikor én csináltattam a nyelv és szépség (Madonna) piercingemet akkor beszélhetünk arról, hogy egy idegen anyagot a szervezet nem tud befogadni és kidobja, gennyezik és begyullad így védekezik ellene.

2010. okt. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Igazából ez ma éjjel történt (pontosabban tegnap, mert most hajnali fél 2 van... XD)... 23 éves vagyok... Egyébként - mondom - én nemigen aggódom amiatt, hogy mi lesz, ha bennem maradt, mert én bízom benne, hogy a testem ki fogja dobni a fenébe (vagy ahogyan írta egy kommentező, max. a menstruásió idején "kimosódik"). Inkább a kedvesemet zavarja a dolog... :) Még egyszer köszönöm a hozzászólásokat! :)
2010. okt. 28. 01:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz ez nem viccjatek! Az idegen anyagok azon tul, hogy elzarnak bizonyos csatornakat amitol akar oxigenhiany is fellephet a szovetekben komoly fertozest is okozhat petefeszekgyulladastol barmis mast is! Addig ne szertkezzetek amig nem voltal dokinal. Amikor menstrualsz nyitva a mehszaj mi van akkor ha nem kifele hanem befel megy a gumi? Elmesz a dokihoz mennyit vesz el az eletedbol 1-2 orat? Ha kesobb gondod lesz es pl nem lehet gyereked megeri azaz 1-2 ora?
2010. okt. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Amúgy Igen a szervezet védekezik idegen anyagok ellen tény, ez így is van, és amennyiben nem tudja befogadni, úgy kilökődik. De ne szakadt kondomdarabkára gondolj,Hanem pl. mikor én csináltattam a nyelv és szépség (Madonna) piercingemet akkor beszélhetünk arról, hogy egy idegen anyagot a szervezet nem tud befogadni és kidobja, gennyezik és begyullad így védekezik ellene."


Azért egy piercinget ne hasonlítsunk már hozzá:DD A piercing benne van a testedben, a bőrödben, a húsodban.


Ha egy gumidarab kerül a hüvelyedbe, az nem fog belemászni a nyálkahártyába, vagy a szövetek közé. A hüvely egyébként is tisztul, a hüvelyváladékkal szépen ki fog jönni:) De ha irrigálsz, akkor egész biztosan kijön.


"Tisztelt Doktor Úr!


A barántőmmel tegnapelőtt mikor együtt voltunk kiszakadt az óvszer. Másnap elmentünk az ügyeletre és kapott tablettát. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire hatékonyak ezek a sürgősségi tabletták és hogy elképzelhető-e, hogy a szakadt óvszer darabja bent marad? Érdemes lenni Neki ezután egy nőgyógyászati vizsgálatr elmenni?

Köszönöm válaszát!


Hatékonyak, de sajnos nem veszélytelenek. Elképzelhető. Irrigáljon és ki fog ürülni, ha még a hüvelyében van.

"

Ezt orvostudakozóról másoltam ki.

2010. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan az egész gumi maradt bennem..Nem tudtam sehogyse kiszedni,majd pár óra múlva éreztem hogy kicsusszant a hüvelyemből.Persze elmentem kiíratattam egy 72 órás tabit azért.18/L

Amúgy kilökődik én is éreztem hogy pl mikor tüsszögtem hogy kijjebb csúszott.

2010. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is így gondoltam, hogy nem halok bele, ha nem megyek a nőgyógy'hoz! De eddig nem volt bajom, már nem is lesz... :)
2010. nov. 5. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!