Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket rá kell venni a szexre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket rá kell venni a szexre?

Figyelt kérdés
Egyszer egy csaj mondta mert megigérte h lefekszik velem egy bizonyos dátumon de amikor mondtam h na mikor lesz akk mondta h nem így megy örülem neki és h kell felizgatni .. ?

2013. márc. 22. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
aludjál inkább fiam..
2013. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
LOL
2013. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mutasd meg nekik a bakszámládat. Vagy elröhögik magukat tőle, vagy le sem tudod majd magadról vakarni őket.
2013. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nőket???

nem kislányokat akartál kérdezni? (azokat meg nem kell, elég, ha néha meghúzod a haját)

2013. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem okkal mondatm de mindegy nem értitek énse jól fogalmaztam
2013. márc. 22. 14:05
 6/15 A kérdező kommentje:
aza lényeg h érzelmileg ráá kel hangolódnimert csak úgy nem megy neki én ezt nemtudtam mert felőlem bármikor csinálhattuk volna ......
2013. márc. 22. 14:08
 7/15 anonim ***** válasza:

első vagyok, akkor bókolj neki..

pl:


Szép a ruhád, jól mutatna a hálószobám szőnyegen :)

2013. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

rávenni nem ugyanaz, mint felizgatni -.-

Miért te tudsz úgy szexelni, hogy nem vagy felizgulva? Nem, mivel fel sem áll akkor. A nőt is felkell izgatni, hogy kivánja a szexet ,te kis hülye.

2013. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ezt amúgy ő fogalamzta így azért is használtam bár tulajdonképpen ugyan az csak más szóban kifejezve .... engem érzelmileg nem kell ráhangolni csak vizuális inger kell és aszittem neki is megy így de sajna
2013. márc. 22. 14:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Vegyé‘ neki éxert, kocsit, márkás ruhákat. Instant win.
2013. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!