Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudná mondani valaki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudná mondani valaki hogy miért csak házas nőket vonzok és a nőknek miért csak szexre kellek? Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
A házas nők ki vannak égve.
2013. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy csak házas nőket,de elég sok akadt köztük,vagy amelyik nem házas az is csak szexet akar..
2013. febr. 7. 19:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, az én barátnőm meg csak házas férfiakat vonz, jól kijönnétek ;)
2013. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a fellépésed miatt?

Esetleg írj bővebben magadról,hogy adhassunk tippeket.

2013. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki, adsz magadra, jó a szöveged, ezért bejön a szex. Aztán talán jobban megismernek, felfedeznek benned olyan hibát, ami miatt nem kívánnak tartós kapcsolatot Veled. Csélcsap vagy, nem szereted a gyerekeket, hiú vagy. Ezek csak tippek, de nem valószínű, hogy azért nem kellesz tartós kapcsolatra, mert nem jó a frizurád.
2013. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert ha kapcsolatot akarsz akkor szexet akarnak,ha csak szexet akarsz akkor meg kapcsolatot akarnak..
2013. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 19:18


Igen lehet hogy ez a gond.Adok magamra és tudom nagyképűség lesz de jól nézek a nők szerint és vonzónak tartanak.Ugyan akkor szeretem a gyerekeket!Ez nem igaz hogy nem!A természetemmel sincsen gond én úgy gondolom,enem vagyok egy tapló barom.Lehet hogy kicsit híú vagyok,de ha egy férfi lepukkant akkor az a nők baja.Ha ad magára akkor meg az??Rengeteg nő azért panaszkodik mert nagy a férje hasa és igénytelen lett és nem ad magára és úgy beszélnek velük mint a kutyával.Viszont még is őket választják hosszú távra.

2013. febr. 7. 19:23
 8/12 A kérdező kommentje:
Pedig én igazán jól bánok velük és igen jó dumám van szerintük.Volt már komoly kapcsolatom ami 4 évig tartott és ott sem punnyadtam be ahogy a legtöbb férfi társam és nem kényelmesettem bele,évek múlva is ugyan azt kapta mint az elején.Nem értem a nőket az a helyzet...ha igénytelen egy férfi akkor azért hadják el,ert nem tud velük viselkedni és igénytelen lett.Ha igényes de még sem bájgúnár akkor meg azért?Nem értem..semmi nem jó:))
2013. febr. 7. 19:28
 9/12 anonim ***** válasza:
KÉPET!!! így nehéz.. lehet hogy a kinézeted ezt sugallja..
2013. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 19:35


Nő vagy?Mennyi idős?Nem fogom itt mindenkinek szét küldeni:)

2013. febr. 7. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!