Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az véleményetek, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az véleményetek, szerintetek igaz, hogy a fiú (k) kevésbé veszi (k) észre, hogy tetszik/tetszenek egy lánynak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 18:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És két fél között nincs verbális kommunikáció(tehát nem beszélnek egymással)hanem a testbeszédből nem tudják kiolvasni a pasik annyira mint a lányok a tetszést?!
2013. márc. 22. 18:38
 2/14 ASOT ***** válasza:

Talán igen talán nem.

A fiúknál és lányoknál is egyaránt előfordul ez.

Van aki nem is akar tudomást venni róla, van aki tudja de félénk, van aki tudja de nem tetszik neki a másik fél, van aki tudja és oda is megy...

De a te korosztályodban előfordulhat az is, de lányoknál is egyaránt.

2013. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én magamból tudok kiindulni, és baromira nem veszem észre verbális kommunikáció nélkül. Persze tanulható a dolog de szerintem igaz hogy a lányok jobbak ebben.
2013. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Biztos van akinek megy,nekem nem.Évekig nem vettem észre 2 csajon,hogy kellenék nekik.Mások mondták meg akkor is...

Csak az egyértelmű jeleket veszem jelnek.Mert elég ciki,ha azt hiszem tetszem,közben meg nem.

2013. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerű a dolgom: olyan ronda vagyok, hogy a lányok arckifejezésén eddig kivétel nélkül csak az undort lehetett leolvasni, azt meg már egész jól le tudom olvasni. :D
2013. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én tudok erre ellenpéldát: magamat. Ráztam már le úgy fiút, hogy tetszett és észre sem vettem, hogy kikosaraztam, mikor randira hívott... legalábbis a barátnőim szerint keményen sikerült lekoptatni... lehet igazuk van, azóta sem beszéltem vele :(
2013. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
18.50-es fiú,jaj te,mi ronda rajtad?Sokan eltúlozzák ezt!Az én hugom olyan hülye,hogy aki nem jön be neki,arra azt mondja,hogy csúnya,és fintorog,közbe meg nem vészes a gyerek,vagy kifejezetten helyes!Tehát idiót@ a húgom,mint azok a csitrik is,akkik fintoroktak rád!Lehet nem vagy elég agresszív nekik,vagy tetovált,stb,sok mai ribi erre izgul!19.31-es csajszi,és miért koptattad le?Rég volt?Én is voltam hasonló helyzetben
2013. márc. 22. 21:57
 8/14 Theodorik84 ***** válasza:
Csak saját tapasztalataimat tudom elmondani. Azt, hogy egy nőnek vagy egy férfinak bejön valaki külső szemlélőként észre szoktam venni. Persze ha valakinek az érdeklődése irányomban van azt persze soha nem szúrom ki igazán, de ha ki is szúrom ez a kérdés merül fel bennem: "tényleg vonzódik hozzám vagy csak barátként akar rámtekinteni?" de ez az alacsony önértékelés és egy enyhe önbizalomhiány miatt van, ami azért nem kevesek szerint teljesen értelmetlen (főleg mióta egy stylistnál jártam és próbálom követni a tanácsait). 29/F
2013. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7: több, mint 100 ember nem tévedhet. Illetve csináltam pár napja egy tesztet, hogy A pontból B pontba minden szembejövő lányra rámosolyogtam, kivétel nélkül mindenkire kiült az undor. Az ellenkezőjére még nem volt példa. Nem volt még soha olyan, hogy rám mosolygott volna egy lány.
2013. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az 5. hozzászóló voltam
2013. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!