Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-21 éves srácok! Ilyen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-21 éves srácok! Ilyen lány bejön nektek, vagy min kéne változtatnia?

Figyelt kérdés

Elsőre elég csendes és visszahúzódó vagyok, de ha valakit megismertem, akkor viccelődöm, felszabadultabb leszek. Érdekelnek a művészetek, az olvasás, orvosi egyetemre megyek jövőre (remélhetőleg), szeretem a reál tárgyakat, de az irodalmat is. Nem vagyok stréber, de azért okos.

Kinézetre... nos kissé duci, de sportos (heti négyszer edzésre járok), 168 centi magas, szemüveges, rövid barna enyhén punkos haj, ilyesmi (de nem a szín, vagy az arc, csak a frizura: [link]

18 éves vagyok és arra lennék kíváncsi, hogy hasonló korú srácoknak bejön-e az ilyen stílusú lány, vagy mi az, ami nem tetszik.

Kérlek ne oltogassatok, rendes választ várok, ha olyat nem tudsz írni, légyszi inkább ne írj :)

Köszi előre is!


2013. márc. 22. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A jellemed bejön, de a kinézeted nem igazán.

Az ideálom a hosszú, szőke, vagy vörös hajú lányok kék szemekkel.

2013. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

És szemüveg nélkül, de az nem számít annyira.

20/F

2013. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed! Akkor én a szöges ellentéte vagyok annak, aki bejön :)
2013. márc. 22. 19:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja,lehet azt is mondani.Mondjuk ha meg akar valaki felelni nekem,akkor nem festi magát,se a haját,se semmit.De így is jó.
2013. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szemüveget le nem veszem, mert legalább kicsinyíti a szemem. Kontaktlencsével úgy nézek ki, mint Abu az Aladdinból
2013. márc. 22. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szöges ellentéte, de azért valamennyire az ellentéte...
2013. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
19:04: nem festem a hajam! sima barna
2013. márc. 22. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem jellemmel nálam sincs gond, csak külső.. nem szeretem a vékonyakat, szóval lehessen mit fogni, de szerintem a nálam jó kategórián túlmutatnál, + szemüveg és rövid haj :)
2013. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A hajad nagyon nem! Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez jól álljon valakin! :S

A művészet (építészeten kívül), olvasás, orvostudomány teljesen hidegen hagy! :/


Szóval köztünk nem lesz szerelem, az már biztos! :D


20f

2013. márc. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szimpatikus vagy, mondjuk a punk haj lányokon elég furcsa.
2013. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!