Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktam masztizni, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktam masztizni, de még szűz vagyok. Kitapintottam egy ilyen nagyobb gumó szerűséget a hüvelyem falán. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
olvastam egyik honlapon a hüvelyrákról, bár azt írták főleg a 65 év körülieket veszélyezteti. de mégis .. 14 éves vagyok és nagyon félek. mi van ha ez tényleg valami daganat? nőgyógyás,znál sem voltam még. anya se tud róla.. mit csináljak? vagy ez mindenkinek ott van?

2013. márc. 22. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz
2013. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
G pont?!
2013. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
fogalmam nincs mi az a g-pont, vagy hogy milyen a tapintása, milyen mélyen van meg ilyesmi. ha orvoshoz megyek akkor meg kell mondanom anyának és félek nagyon félek. meg az orvosoktól is
2013. márc. 22. 22:40
 4/21 anonim ***** válasza:
Úgy kb. ujjnyi mélyen bent? És így bele ütközik az ujjad, de ki is tudod kerülni? És kemény?
2013. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
igen egy ujjnyi mélyen pontosan ahogy leírtad. annyira nem kemény vagyishát..nemtudom
2013. márc. 22. 22:43
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Na azt ne kérdezd, hogy micsoda, de nekem is van, vagyis én is éreztem, meg is ilyedtem tőle, azóta nem szívesen nyúlok föl magamnak..
2013. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
dettó. mindig rámjön hogy izé és aztán eszemejut és el is megy tőle a kedvem. de akkor ezek szerint nem csak nekem van
2013. márc. 22. 22:50
 8/21 anonim ***** válasza:
Most arra gondoltam, hogy keresek egy online nőgyógyászt, írok neki, megkérdezem, és ha azt mondja ajjajj,akkor elgondolom hogyan tovább, és leírom ide válaszba is, amit mondott. Rendben?:)
2013. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
oké megköszönném:) kedves vagy
2013. márc. 22. 22:59
 10/21 anonim ***** válasza:
ha kb egy ujjpercnyire van a hüvelyed bejáratától a hasad felőli oldalon és kb olyan recés, mint a szájpadlásod, akkor az a hüvelyed legérzékenyebb része, amit ha hosszasan dörzsölgetsz, óriásit fogsz élvezni. nincs benne semmi káros vagy beteg.
2013. márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!