Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy nagyobb az esély arra hogy egy nő találjon magának pasit, ha eljár ide-oda?

Figyelt kérdés
Igen, lehet, hogy van benne valami, mert ha a szobádban kuksolsz senki nem fog bekopogtatni, hogy ,,hé szeretnélek megismerni". Mégis azt tapasztalom, semmi értelme az ide-oda eljárogatásnak. Már egy éve nincs senkim. Akkor eldöntöttem barátnők, szülők unszolására, hogy eljárok szórakozóhelyekre, szolid partikra. Mentem is, sok új embert megismertem, de Ő mégsem jött. Lettek volna pasik, akik csak szexet akartak, de én nem egy éjszakás kalandokban keresem a nemiséget. Az valahogy nekem nem megy. Egyébként sem voltam együtt sok férfival. Már lassan kezdek belefáradni, egyre jobban felemészt a magány, a hiányérzet. Újabban már le sem szólít senki, nagyon bánt, hogy senkit nem érdekel a lelkem, a személyiségem, maximum egy alkalomra kellenék. Sok pénzem is ráment a bulizásra, belépők, a fogyasztás, új ruhák.. inkább tettem volna félre azt a pénzt. A környezetemben lévők mind azt mondják, ne adjam fel, jön majd az a valaki, de már rosszul vagyok ettől a közhelyes dumával. Ha eszembe jut ez, már lassan sírógörcsöm lesz. 24/L
2013. márc. 18. 09:34
1 2
 1/12 Reaper777 ***** válasza:
Ne pánikolj discoba a palik dugni járnak ott ne keresd a csodát. Mondhatni én is ugyan ebben a cipőben járok mint te csak én fiú vagyok. nekem is állandóan azt nyomták mennyek szórakozó helyekre, mondtam hogy nem dugni akarok hanem tartós kapcsolatot. nem kell rá parázni előbb utóbb lesz valaki, de azért sose menj bele egy kapcsolatba hogy ne légy egyedül.
2013. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pont ez a baj, hogy görcsös vagy és ragaszkodnál a komolyhoz.

Miért?


Fiatal, szingli nő vagy, szórakozz és élj. Minek neked mindenáron kapcsolat? Ez süt az emberről és az ilyen nők szokták megfojtani a ragaszkodásukkal a pasit. Sokkal vonzóbb egy laza, kiegyensúlyozott nő :)

Menj és élj, aztán tényleg majd beesik valaki, de ne lássa rajtad senki a kétségbeesést, mert úgy a franc sem fog rádnézni.

2013. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25/F.En már fel adtam az egészet!!!!!
2013. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem az süt le rólam, hogy görcsösen akarok magamnak valakit. Ahogy írtad is, lazán viselkedem, bárhová is megyek, mosolygok, bár nem vagyok egy bőbeszédű, visszafogottabb vagyok, de egyáltalán nem éreztetem a külvilággal, hogy komoly kapcsolatot akarok. Az meg nem értem, miért baj, ha valaki tisztában van azzal, hogy mit akar.
2013. márc. 18. 09:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak gondolod, hogy nem süt.

Nem is az a baj, hogy tudod mit akarsz, mert mindenki tudja, hanem hogy ehhez ragaszkodsz.


Ha nem sütne egyébként akkor a fene sem nyomná a közhelyes dumát.


Egyébként társkeresőre miért nem regisztrálsz? Nincs olyan nő, aki ne kapna ott rengeteg levelet napi szinten.

2013. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem a nőknek nincsenek pasizási problémáik:D
2013. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5os jol mondja, amugy meg olvasd vissza magad.

Sirhatnekod van, es mostanaban mar le sem szolitanak -> Latszik rajtad a gorcsosseg, hidd el.

Vegeredmenyben megis mukodik az eljarkalas, csomo pasid lehetett volna.

A csak szexre kellesz dolgot pedig a nok nagy resze tulbonyolitja. Mi csak probaljuk kiszurni azokat, akik nem alkalmsaak ra.

Ha nem vonz szexualisan, nem szolitom le, ha leszolitom utalok a szexre, egyreszt mert nem baratkozni akarok, masreszt meg ha egy huszoneves no lefagy egy ketertelmu poentol, akkor kesobb mit varhatok tole?

2013. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7! lefagy kétértelmű poéntól, nem mindenki, na én ezeket szeretem, ezt nem is tudom letagadni,

kedves kérdező! írtad nem vagy bőbeszédű, na ez is baj, válaszolni remélem nem 1 - 2 szóban szoktál, az baj

attól Te azt hiszed laza vagy, kívülről lehet nem ez látszik

talál magának pasit, persze szexre biztos, azt hidd el gyorsabban találsz

lágy türelmes, sok pasi nem akarja lekötni magát, majd később, így Te is úgy szórakozzál, hogy ne ez legyen a cél, akkor sikerülni fog N

2013. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A teljesseg igenye nelkul irok meg neked par tippet, hogy hol lehetne meg ismerkedni, hatha talalsz kedvedrevalot:


iskolaban, munkahelyen, tomegkozlekedesi eszkozokon, koncerteken, fesztivalokon, sportrendezvenyeken, irodalmi esteken, felolvasoesteken, szorakozohelyeken, kocsmakban, kulobokban, diszkokban, zenei rendezvenyeken, sportklubokban, tanckorokben, szinjatszokorokben, hobbikorokben, tanfolyamokon, edzotermekben, fitnesstermekben, konditermekben, szinhazban, moziban, filmklubokban, filmfesztivalon, strandon, uszodaban, nyaralas alkalmaval, gokartozas kozben, paintballozas kozben, lasertagezes kozben, nyari bobozas kozben, szabadteri rendezvenyeken, bucsukban, falunapokon, dumaszinhazas esteken, taborokban, szingli esteken, rapidrandikon, interneten, chaten, kozossegi oldalakon, tarskeresokon, szexpartnerkeresokon, kulonbozo szubkulturak szamara letrehozott internetes oldalakon, kulonbozo szubkulturak szamara megrendezett osszejoveteleken, kavehazakban, cukraszdakban, ettermekben, jazzklubokban, zenei klubokban, csardakban, csehokban, talponallokban, fekvehanyokban, borozokban, sorozokben, muveszeti rendezvenyeken, muzeumokban, kiallitasokon, felvonulasokon, kozeleti esemenyeken, politikai rendezvenyeken, unnepsegeken, hazibulikban, tomegrendezvenyeken, plazakban, jatektermekben, shopping centerekben, legvegso esetben pedig barhol az utcan lehet ismerkedni


Mivel gyakorlatilag barhol a vilagon lehet ismerkedni, barhol belefuthatsz egy fiuba, akivel kolcsonos a vonzalom es szimpatia, ezert szoktak azt mondani, hogy majd jon valaki...

De itt a lenyeg tenyleg az attitudon, hozzaallason, viselkedesen van, ahogy korabban is irtak: az mar semmikepp sem szerencses allapot, ha a sirogorcs kerulget, tulsagosan ra vagy feszulve a dologra, ahelyett, hogy megprobalnad jol erezni magad a borodben es elvezni a parkeresos szakaszat is az eletednek (hiszen nem tilos jol erezni magad akkor sem, amikor epp egyedulallo vagy, miert kellene az egyeni boldogsagot fuggove tenni a parkapcsolattol?!), te sajat magad hergeled es lovalod bele ebbe a gorcsos allapotba. Igy meg aztan a fene megette az egeszet...

2013. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Inkább élvezd ki, hogy nem vagy kapcsolatban, ez az ismerkedős, randizgatós korszak a legizgalmasabb.

Írtad, hogy nem vagy bőbeszédű, viszont laza vagy... hát nem tudom, általában a beszédesebb embereket tartják lazának szerintem, ugyanis aki laza, az el meri mondani, ami éppen eszébe jut ( és gondolom neked is vannak gondolataid, érdekes hozzászólások, jó poénok... de inkább azt gonodlod, hogy áh nem mondom, vajon mit gondolnának? jól sejtem? ha ez igaz rád, akkor mondd ki bátran, legyél lazább, ez sokat segíthet!).

És úgy érzem a leírásodból, hogy ez a bulizás nem a te világod (különben gondolom nem éreznéd pénzkidobásnak, hanem élvezted volna...), olyan helyekre járj szórakozni, ahol jól érzed magad.

Én például legtöbbször beülős helyekre megyek, diszkóba sose, mert azt szeretem, ha sokan dumálgatunk, hülyéskedünk. És így ismerkedni is könnyebb, ilyen barátibb közegben. Tudod hogy van ez, van egy ismerősöd, elmész az ő baráti körével, megismered a haverjait, aztán ha valakivel jóban leszel onnan, ő is elhív a baráti körébe, ott is új emberek ismersz meg, na meg persze egy-egy ilyen helyen is ismerkedhetsz ottani idegenekkel is, sokkal jobban, mint egy buliban (szerintem).

2013. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!