Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sokat várok el, többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok el, többet nézek ki belőle, mint ami?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat beszélek egy sráccal, akit a neten ismertem meg fél éve. Mindennap este beszélünk, imádok vele beszélni és már-már függő vagyok, nagyon rossz az is ha egy nap kimarad.

Ritkán találkozunk, kb. havonta. Szokott lenni egy pont amikor azt érzem most rögtön akarom, hogy a közelemben legyen, és elaludni alig tudok, viszont ahogy közeleg a várva várt találkozó napja egy jobban azt érzem, hogy mit csinálok én? Az kavarog a fejemben, hogy nem akarom fölöslegesen áltatni, nem szabadna találkozunk, mert igazából nem érzek iránta semmit, mármint élőben nem vált ki semmit.

Amikor találkozunk, furcsa érzésem van, nem tetszik kívülről se, a jópofizás, és fogdosás is idegesít. Nem viselkedik férfiasan, csak van mint hal a vízben jön utánam, és megy a jópofizás. Azt várnám el, hogy ő irányítson, meghódítson, lenyűgözzön.. Találkozókon mindig én irányítok, ez is furcsa és gáz, mert a pasitól várnám el ezt. 5 találkozóból 4-szer az én lakóhelyem körül sétáltunk(én mondtam merre sétáljunk) vásároltunk a közeli bevásárlóközpontban, beültünk meginni egy italt (én ismertem a helyet) Olyan jó lenne ha ő vezetne, és én meg mennék utána.. :( Azt mondja nincs semmi ötlete, hogy hova vihetne, pedig bárhová elmennék vele, a találkozókra mindig egyből igent is mondok.

Ha találkozunk, ő általában suliból jön, és hoz magával kaját, mindig direkt rá is kérdezek, hogy evett-e, ő pedig: persze direkt hoztam egy csomó kaját. pedig szerintem az is jó ötlet lenne, ha együtt ebédelnénk meg valahol.

Mindig csak sétálunk, és beszélgetünk, egyszer ültünk csak be valahova meginni egy üdítőt, szóval semmi izgalmas program, közös élmény, talán ez is súlyosbítja a helyzetet, mert így bár mindig van téma, de már unalmasak, mert egyedül a gépen beszélt élményeink vannak. (Tehát nem tudjuk azt mondani, hogy emlékszel amikor ezt és ezt csináltuk, meg ez és ez történt?...mert nincs ilyen. ) Az elején még jó volt, és a találkozók is jobban tetszettek, de mára már elcsépeltebbek a témák, mert nincs semmi új történés. Nem tudom ezt a részt értettétek-e? :D


Maga a dolog, amiért kiírtam a kérdést, hogy kezdek rájönni, lehet, hogy csak azért szeretek vele beszélni, mert mindig helyesel, és meghallgat? :(

Vagy lehet, hogy nincs semmi baj, és csak én vagyok szimplán beijedve, majd kialakulnak a dolgok? (Nem volt még komoly kapcsolatom)


(Egyébként elvileg én tetszek neki, mert még az elején mondta, vagy ha fiúkról beszélünk, féltékeny lesz.. Én meg nem tudom mi van egyszer tetszik, egyszer nem.. ezért még kínosabb a helyzet, még jobban azt érzem, hogy csak húzom az agyát)

19/l


2013. márc. 23. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hozd ki belőle amit tudna nyújtani, de ehhez te is kellesz úgy látom.
2013. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem egy városba laktok, akkor ne csodálkozz hogy nincs ötlete, elég nehéz úgy ha fogalma sincs mi merre van. A másik havi 1 találkozás édes-kevés, nem ismeritek egymást, nem tudtok teljesen feloldódni egymás társaságába. Hiába a napi msn beszélgetés, az nem ugyan az mint szemtől szemben. Nem tudom megmondani a helyedbe mit csinálnák mert nem csaj vagyok, de szerintem próbáld meg jobban megismerni a srácot. És az is esélyes hogy mert még nem volt kapcsolatod az miatt van ez a egész, nekem is volt egy idő mire megszoktam a ''héé baz*meg neked barátnőd van'' témát, és csak akkor tudtam igazán élvezni.
2013. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos, én úgy látom, hogy igen, elsősorban vélhetően azért imponál neked a srác, mert meghallgat. Ha szeretnél többet is kihozni ebből a kapcsolatból, akkor most neked kell "felvenned a nadrágot", azaz leszervezni azt, amit őneki kéne. Lehet, hogy ettől ő is rájönne, hogy kellene neki is programokat szerveznie.

Meg ott van még az a lehetőség, hogy mást keresel.

2013. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor velem is baj van? Ez jó lenne, mert akkor ezen megtudnék próbálni változtatni.


Én Budapesten lakom, és ő suliba is ide járt-jár, szóval valamennyire azért ismerheti.(közel is lakik egyébként)

Tudom, hogy édes kevés, én szeretnék is többet, miatta nincs több. Mindig találkozó után 1 héttel mondja, hogy majd szeretne, majd még egy hét mire kitalálja mit, és az időpontot 1 hét múlvára teszi.. :D

Ezért mondom én is, hogy programok kellenének (jégkori, vidámpark, koncert vagy ilyesmi) ott jobban megismerném különböző szituációkban, mint jópofizás közben. És igazad van kicsit feszült is a helyzet, legalábbis az én oldalamról olyan mintha egy szinte ismeretlen emberrel beszélnék, hiába a napi chatelés, furcsa érzésem van, és rajta is érzem valamennyire.

Próbálom jobban megismerni(legalábbis gépen, bár tudom élőben lehetne igazán..) de nagyon sok mindent úgy kell belőle kihúzni, alap dolgokat is. Pl. kérdezem milyen napja volt, akkor arra ír egy olyat, hogy vásároltam.. erre én: mit vásároltál? Ő: ruhát. én: milyen ruhát? Szóval egy óra mire megtudom.. :D

Azt tudom, hogy neki sem volt még komoly, inkább csak próbálkozások, de azt nem tudom hány lánnyal meddig jutott. Lehet, hogy ez hogy mindketten így állunk a fő gond. Ha ez állna fenn az még a jobbik eset.


3.válaszoló: épp ez az rajtam van a nadrág.. és ez nem jó így nekem, sőt mondtam is már neki, hogy ő is kitalálhatná merre menjünk, de erre ő csak, annyit mond, hogy most nem volt semmi ötlete.

2013. márc. 23. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem csak egy álomképbe szerettél bele, az a srác aki iránt vonzódsz a te fejedben létezik csak.. akivel találkozol az a valós ember, és ő valójában ilyen. ha ez nem tetszik, akkor beszéld meg vele a problémáidat, ha ez után sem változik semmi, akkor keress mást :)
2013. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pontosan ettől félek utolsó válaszoló.. :( Nem tudom, és nem is akarom megváltoztatni őt, csak reménykedek, hogy valójában olyan, amilyenre számítok, de sokszor csalódom :(
2013. márc. 23. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:

én is voltam már úgy 1-2 sráccal, hogy chateltünk elég sokat, klasszul el is beszélgettünk, nem csak ez a gyóntatós dolog, amit te pl. a ruhavásárlás kapcsán érzékeltettél :D és élőben meg semmi. nem éreztem, hogy egy hullámhosszon lennénk.

az meg a másik, amit mondtál, hogy neked kell irányítani - ezt meg sem tudnám tenni, és nem is akarnám, valahogy olyan "alap", hogy egy férfi legyen talpraesett, legyenek neki is ötletei, mit csináljunk. az egyik ilyen chatről megismert srác elhívott, hogy találkozzunk, és ott személyesen meg tőlem kérdezte, hogy hova menjünk meg ilyenek. most nem azért, de ha ő hívott el, gondolkozzon már egy kicsit előtte :D

nekem is szokásom, sajnos, hogy idealizálom az embereket, szóval valahogy többet képzelek bele, mint ami valójában, és ez tetszik, nem is maga a valós ember. csak ilyenkor személyesen elég hamar kiugrik, hogy hoppá, mr. rakás szerencsétlenséggel van dolgom :D egyébként, sokan chaten ilyen nagydumás srácoknak tűnnek, még húzzuk is egymást, piszkálódunk, hülyülünk, előadják, hogy milyen jól tudnak csajozni, és hasonlók, aztán ha találkozunk, akkor nagyon hamar kiderül, hogy csak ott volt nagy a szája, és csak elméletben tudja levenni a lábukról a lányokat, gyakorlatban közel se jár ilyenhez. :D

mondtál még valami olyat, hogy esélyes, hogy azért bírod őt, mert mindig meghallgat és helyesel - én egyszer egy "barátnőmmel" voltam így, hogy egy idő után rájöttem, ő nem is csinált mást, csak bólogatott, soha nem volt önálló véleménye semmiről, mindig velem értett egyet, és a végén már ez idegesített. téged nem zavar?

bocs a hosszú hozzászólásért! :D

2013. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az van nálad azon túl, h béna a srác, hogy te beleszerettél abba az érzésbe, h törődik veled valaki, hogy minden nap van akit érdekel az életed. És te azt szereted, h kapsz törődést és nem a scrácot. Ezért van az, h ha találkoztok, akkor ő nem jelent annyit, mint kellene, mert te nem elsősorban őt szereted, hanem hogy törődik veled. Meg biztos kicsit abban is benne lennél, h legyen köztetek valami, mert azért kicsit a szex is jó volna neked, meg a személyes kapcsolat is, de legbelül nem rajongasz ezért a kapcsolatért. Nekem is volt már hasonló, és ott a lányról azt hittem h ő a "nagy szerelmem" de élőben meg nem is tetszett annyira és rájöttem, h csak szeretethiányom van...és azért szoktam én is rá a lányra, mert jó volt h kellek valakinek, törődik velem. Szóval sajnálom, de szerintem nem ő az igazi, ha élőben nem varázsol el, hanem ő csak az, aki törődik veled. Szóval nehéz döntés biztos ez részedről. Én a helyedben szépen keresnék egy férfit, mármint egy komoly kapcsolatot, h tőle kapd a személyes törődést és lasan leépíteném barátiba a kapcsolatot ezzel a sráccal. Persze ezzel a sráccal még próbálkozhatsz, de max pár hónapon át sztem, mert sajnos rossz és fájó vége is lehet. Pl ha besokalsz és belső feszültséged miatt, amit rávetítesz összevesztek mindig és végül nem lesz aki törődne veled...Ha ezzel kapcsolatban volna még kérdésed írj privátban.
2013. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!