Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok elhagynátok a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elhagynátok a párotokat egy hírességért? (csak kíváncsiságból)

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy lehetőséged lenne randizni mondjuk valami film vagy rocksztárral vagy híres rapperrel.
2013. márc. 23. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek valakit(legyen akár hiresség, vagy nem hiresség) nem veszek észre más férfit.Akár híres, akár nem hires.
2013. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Bár engem a sztárok sosem izgattak.
2013. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmemet biztosan nem, am meg nem is hinném hogy jó lenne egy sztár nőjének lenni, mert a karierre koncentrál, kevés szabadidő, hamarabb lennék féltékeny is, ami a legrosszabb dolog :))
2013. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem.xD pont le van sz.va az illető, ha híresség, ha nem.:D valahogy nem vonz, hogy egy hírességgel járjak/csináljam. ugyan olyan ember, mint te vagy én.
2013. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs barátom,de pasimat otthagynám egy A-listás hírességért.(Beckham,Ryan Gosling stb)

Viszont a szerelmemet nem.

Érzed a különbséget,ugye?

2013. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Voltam egyszer őrülten szerelmes, egyszerűen senki nem létezett számomra rajta kívül. Valszeg ott nem érdekelt volna a híresség.

Most nincs barátom, csak ismerkedek, van 1-2 ígéretesebb lehetőség, amikről valszeg kíváncsiságból szívesen lemondanék egy számomra vonzó hírességért. De ugye nem is vagyok szerelmes, úgyhogy azért van különbség.

2013. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt csak megismételni tudom: Ha szeretek valakit(legyen akár hiresség, vagy nem hiresség) nem veszek észre más férfit.Akár híres, akár nem hires.
2013. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!