Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek jól néz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek jól néz ki Nicki Minaj? Vonzónak találjátok, mint nőt, vagy csak max lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés
Szerintem ronda, de sokan odavannak érte, mert híres.

2013. márc. 23. 15:14
1 2
 11/17 anonim válasza:
49%
Szerintem nagyon jol nez ki, jo a teste es szep is, csak az a gond hogy ti csak azokat a kepeket/videokat nezitek meg ahol eppen rozsaszin vagy mittudom en milyen haja van hulye sminkkel, de amugy meg nagyon csinos, nezzek csak meg az uj videojat ( nicki minaj high school ft. Lil wayne ) ott is nagyon szep, es naturban sem csunya
2013. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%

1. a zenéje szar

2. szerintem inkább az amcsiknak jön be mint nekünk

3. sok férfinak bejön a nagyon-nagy segg és hát neki az van

4. ha pont jól öltözködik és van sminkelve, akkor sem éri el az átlag-nő határt

5. a nőkkel ellentétben a férfiaknak nem feltétlenül jön be valaki azért mert híres, ahhoz több kell

6. ne kérdezd miért számoztam a mondataim, én sem tudom

2013. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
én bírom nicki minajt, imádom a számait, de a segge télleg nagy de csúnyának nem lehet mondani, ha leadna egy picit a seggéből és normális cuccokat húzna sztem több pasi rajongana érte, igaz én lány vagyok szal nem tetszik, az alakja am jó mert ha nem lenne ekkora segge szép lenne, a smink szar, a zenéjét imádom... de csak úgy... ha nem olvasom hozzá magyarul a szöveget :D, jah és mindazoknak akik szídják: énekeljetek/rappeljetek úgy ahogy ő aztán onnantól basztathatjátok :P
2013. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de jól megdugnám az tuti, s a mellei közé raknám a farkam, s ráélveznék. AH ez az baby...YEAH
2014. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Ur isteen:'D Mi van veletek "Fiuk" nem tetszik Nicki Minaj? Mielott mondjatok hogy a hangja sem az igazi..Ha kovetitek a FB oldalat ki rakja az elo koncerteit..

16F

2014. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15


Te követed az oldalát és férfinak mered magad hívni?

2014. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Csak az irigy csajok írják,hogy rusnya,na meg a meleg fiúk.Nagyon jó az alakja es a stílusa is,a hangja is!Nem hiába Rap Queen.És enekelni is jól tud.


[link]

2017. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!