Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány beszélget egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány beszélget egy fiúval akivel egyébként nem szokott akkor az utalhat arra hogy tetszik neki a fiú?

Figyelt kérdés

Magamból kiindulva én olyan lánnyal nem is szoktam beszélgetni aki amúgy ne jön be, vagyis nagyon ritkán. Valahogy jobban érdekel azok társasága aki csinosak, még ha nem is akarok tőlük semmit.


Tehát pár napja jöttem haza busszal és egy lány ismerősöm jött oda beszélgetni hozzám. Meglepődtem mert amúgy régen nem beszéltünk és máskor volt h próbáltam beszélni vele de nem igazán akart.

Amúgy van barátja, persze ez semmit se jelent, fiatal még és már régóta jár a sráccal, ki tudja h szereti e még vagy hogy jól megvannak e...

Gyerekkorunkba jóba voltunk de úgy kb 6 éve nem beszélünk már, nem tudom miért.

Tavaly meszeltem náluk, akkor beszélgettünk, kérdezte h mit csinálok mostanában, bulik, csajok stb...


2013. márc. 23. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak haverkodik, érdekled. Nem tűnik, hogy komolyabb dolgot akarna, de később akár az is képbe jöhet.
2013. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam ez még nem utalna tetszésre. Ha valaki tetszik, akkor nem feltétlenül merek ilyesmiket kérdezni... elpirulnék, egyebek. (16/l)
2013. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lehangolni,de semmi olyan jelet nem adott h tetszenél neki.. Ez max kedvesség.
2013. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De fura azért, nem beszéltünk már évek óta igazából pedig közel lakik, látom sűrűn.

Faterjával többet beszéltem mostanában mint vele...


Hát sztem nem haverkodik fiúkkal most h van barátja.

2013. márc. 23. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy csak haverkodik, mert van barátja....persze így senki sem állíthatja, hogy ezt vagy azt akarja, de logikusabb, hogy nem pasizik mert van barátja, tehát csak haverkodik, mert van barátja :)
2013. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!