Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a viselkesdes? Fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a viselkesdes? Fiuk szerintetek? 16/L

Figyelt kérdés
A volt baratom,akarhanyszor meglatom mindig kicsit komolyabba valik, furava. Ma is jottem a buszmegallohoz vegig bamult,aztan mikor kozelebb ertem hozza es en is mar kicsit a szemebe neztem elfordult. Beszelgettem a baratnommel, kicsit elorebb mentunk igy elmentem elotte koszontem, o is kis komolyan, aztan utannam nezett. Egy eve volt a baratom nemsokara en meg most sem felejtettem el... Kicsit fura es nem tudom hogy mire veljek, az hogy rossz napja volt nem tudom mennyire vegyem komolyam, mert akkor amikor latom mindig rossz napja lehet? Miutan leszaltunk a buszrol es meg alltam a baratnom elott o lehajtott fejjel ment tovabb,aztan miutan ket hazzal arrebb ment a tenyereivel vegig simitotta az arcat, mint pl. mikor mosakodunk vagy valami olyasmi.

2013. márc. 21. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet vissza akar téged szerezni.
2013. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem lep semmit , mar nem is beszelnuk, sajnos ritkan latom. Es az a baj, hogy en ot vissza akarom kapni, lehet hogy csak azert, mert elso szerelem, de akkor is.
2013. márc. 21. 16:44
 3/14 anonim válasza:
Tuti bejössz neki :) csak nem mer lépni vagy hogy te hogy érzel :/ :)
2013. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ő dobot téged, vagy te őt? Mert ha te őt akkor ne várd hogy kezdeményezzen..
2013. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha vissza akarod kapni, beszélj vele! Legalább megtudod, hogy ő is akar-e még valamit és nem maradsz kételyek közt.
2013. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
beszélgess vele komolyan erről.
2013. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
En ot, de nem akartam... A hirtelen jott "baratnoim" mindennel tomtek a fejemet es besokkoltam es akkor mindtam azt,hogy na jo vege nem erdekel hagyjuk inkabb es elmentem. Sokaig bezarkoztam,aztan lassan ki jartam ismet, de nem beszeltunk csak ritkan. Aztan nyaron egyszer rairtam es ugy beszelgettunk mintha mi sem tortent volna, es volt egy regebbi igerete, miszerint megtanit jol uszni, elohozta es masnap mar a strandon talaltam magam vele es a barataival, o kis durcika volt vegig, olyan melankolikus. Multkor ra irtam bar keso volt, de azt mondta,hogy holnap beszelunk . Remeltem,hogy ram ir , de nem tette en pedig nem merek annyiszor lepni, nem akarok nyomulni ra, de nagyon hianyzik mar..
2013. márc. 21. 16:55
 8/14 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy megbántad amit tettél és te még mindig szereted őt, hiányzik neked stb stb. (amit itt leírtál.:D)

Meg, hogy benne lenne-e hogy ti újra kezdjétek. Ha nemet mond akkor pedig nincs más választásod, keresel egy másik fiút.

2013. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De hogyan? Neten nem fogom neki megmondani, eloben meg egy honapban ha vagy haromszor latom. Arra gondoltam,hogy probalok kozeledni fele baratilag es ha visszajon a regi bizalom akkor megmondom, csak ehez meg varnom kell. Felek igy csak ele allni... Nyaron egyszer rairtam,hogy beszelnunk kene es akkor azt mondta,hogy csak baratok vagyunk es hogy nem kell maskepp viselkedjek, megbizhatok benne, de amikor azt irtam,hogy rendben kezdjuk elorol es csak baratok vagyunk mar nem irt vissza. Felek,hogy megint ez lesz, bar azota valtoztam sokat kulsore is es mar nem vagyok annyira felenk vele es massal szemben sem.
2013. márc. 21. 17:17
 10/14 A kérdező kommentje:
2 het es bulit rendez, a baratai mar joparszor meghivtak. Ha elmegyek fog lepni valamit ha tenyleg erez meg valamit? Ugy tunik, hogy a baratnom kikotyogta, hogy en meg nem zartam le ot, mert az eggyik baratjara kerdezett. Mit tegyek?
2013. márc. 30. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!