Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki, ha igen mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, ha igen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek tetszem a srácnak a szempontok alapján:

- Állt a haverjaival az utcán, és látta, hogy jövök és egyszer csak kiállt a sorból. ( Mert amikor még nem látta, hogy jövök ilyen "Liba" sorban álltak egymás mellett a haverjaival és ő egyszer csak amikor észre vette, hogy jövök feltűnően kiállt, előrébb állt.

- (Egy busszal járunk de messze lakunk egymástól) Ő sose szokott egyedül lenni a buszmegállóban mert úgymond fél, hogy én ott vagyok a barátnőimmel meg minden ő mindig a haverjával van ott ha a haverja nem jön akkor nagyon messze áll tőlem..... De amikor az egyik haverja meghallotta a beszélgetésem a barátnőmmel, és mondtam neki, hogy milyen helyes meg minden és a haverja elmondta neki, hogy nekem tetszik..... És amikor a srác megtudta, hogy nekem ő tetszik már bátrabb lett nem állt olyan messze mosolygott, meg minden......

- Amikor állt a buszmegállóba közel volt hozzám engem nézett és mosolygott én is ránéztem mosolyogtam.

Annyira egyértelmű, hogy tudja, hogy nekem tetszik de, fél a visszautasítástól!! Sok pasi van ezzel így!

Meg amikor Fb-n beszéltem vele tök kedves volt meg minden. Minden mondata után :D ilyet tett. Meg szerintem látszik rajta, hogy tetszek neki csak már igazán léphetne meg minden!


Szerintetek tetszem neki?


Ha igen akkor szerintetek mit tegyek, hogy még egyértelműbb legyen a dolog, annyira nem ismerjük egymást, és ő az idősebb............. De valamit akarok csinálni?

Ti mit csinálnátok, ha egyértelmű jelet akartok adni????

( Kacsintani nem tudom! :DDDDD)


2013. márc. 23. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogom fel, hogy mi a fenének kérdezed, hogy tetszel-e neki, mikor te magad megválaszoltad.
2013. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ilyenkor döbbenek rá, hogy én milyen érett és okos ember vagyok.
2013. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod, ilyet sosem szoktam irni, de ennek az idősebb egyednek kapd el a grabancát:DD
2013. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tetszel neki, ezt Te magad is megválaszóltad!

Legyél gyakrabban egyedűl, amikor meg tud szólítani. De Te is megszólíthatod, nem gáz!

2013. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!