Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barátként tekint rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátként tekint rám, vagy igazán tetszem neki? Ha igen, akkor miért nem lép?

Figyelt kérdés
Tudom, h már sok ilyen hülye kérdés volt itt, de akkor is kíváncsi vagyok a véleményetekre. Élőben még csak néhányszor találkoztunk (van egy közös barátunk), mert ő győri, én meg Székesfehérváron lakom, kicsit messze Győrtől. Viszont állandóan rámír msn-en, tök jól elbeszélgetünk, mindig segít, ha érdekel valami és utánanéz, ad a véleményemre is. Nagyon jól el tudunk hülyülni is, célozgatott is egyébként, de igazából még nem említette, h találkozzunk, csak annyit mondott, hogy ha legközelebb Győrben járok - mert ott lakik a nagymamám - akkor találkozzunk, meghív sörre. Meg mondta, hogy jönnek majd le Székesfehérvárra barátaival, simán megoldható. De így konkrétan még nem mondta, h hé találkozzunk már, tehát ezt furcsállom. Viszont érdeklem, az biztos, csak lehet, hogy nem akar tőlem semmi komolyat. Viszont ha tetszem neki, akkor miért nem erőlteti kicsit jobban ezt a találkozás témát? Szerintetek? Ja amúgy én 19 vagyok, ő pedig 24, szóval nem az a gyerekes fajta.
2011. aug. 16. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:

azért mert a fiúk ilyenek. ha tetszik nekik valaki annyira lusták bármit is tenni az ügy érdekében...persze nem mindegyik. szerintem ebben a helyzetben nem gáz ha te veted fel neki hogy fussatok össze. egy próbát megér.

egyébként pedig egy 24 éves is lehet elég gyerek, hidd el. én előző barátom 26 volt de még egy 6éves is felnőttebb nála..

2011. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Lényeges kérdés hogy ki a fiú és ki a lány? Ha a kérdező a lány, akkor egy numera eléggé biztos kinéz, fordítva már valószínűbb hogy csak kacérkodás, vagy barátkozás/lelkizés (főleg ilyen korban a lányok még ritkán szeretik a fiatalabb fiúkat) - már csak a férfi-női chatelési szokásokat tekintve. Szóval szexre elég nagy valószínűséggel kapható, a kapcsolat már kevésbé jósolható. De még ha nagy szerelem kerekedne belőle a távkapcsolat szinte sosem működik (max ha gyorsan összeköltöztök) - és kínszenvedés mindkét félnek. Szóval haverság/szex az elég valószínű és realista cél lehet, komoly kapcsolatot nem biztos hogy érdemes. (Bár ismerek olyat aki egyenesen chaten keresztül külföldre nősült! - bár az összeköltözéssel ők sem sokat húzták az időt) - ebben az élekorban meg még főleg nem ez a jellemző.
2011. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gergőnek hívják? :D
2011. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Pedig nem tűnik annak a lusta fajtának, szóval ezért is gondoltam, h nem biztos, h tetszem neki komolyan. Nem tudom, h láthat-e bennem többet egy kislánynál. De amúgy ő nem gyerekes szerencsére. :)


Ő fiú, én meg a lány. Annyiban egyetértek veled, hogy tartózkodom a távkapcsolatoktól már csak azért is, mert ha nem találkozok valakivel rendszeresen, nekem nagyon könnyen megtetszik más és akkor vele találkozok, nincs lelkiismeretfurdalásom. Viszont nem hiszem, h csak szexre hajtana, amennyire megismertem rendes srác, valamennyire már meg is komolyodott. Csak attól félek, hogy persze, hiába tartjuk fenn ezt napi szinten az msn beszélgetéseinket, ami ugyan mindig nagyon jó, egy idő után megunjuk. És nekem egy egyszerű barátnak is tök jó lenne, mert mint mondtam, nagyon rendes fiú, csak mindehhez élő kapcsolat kell, ami itt jelenleg nem igazán létezik. Sajnos.


Szóval nem hiszem, h a szex a helyes válasz. :) De akkor mi?

2011. aug. 16. 14:44
 5/9 A kérdező kommentje:
És nem Gergőnek hívják, bár szeretem ezt a nevet. :)
2011. aug. 16. 14:44
 6/9 anonim válasza:
A távkapcsolattal nem is e a fő baj, hanem hogy borítja az életet. Keveset tudtok találkozni, a távolság leküzdése nem kevés pénz/idő, és egy idő után összeköltözés nélkül megeszi a kapcsolatot. A fiúk többnyire nem lustaságból nem lépnek, hanem mert be vannak tojva!
2011. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem hinném, h ez az oka, h be van tojva, nem kisfiú ő. :)


Távkapcsolattal kapcsolatban: nincs kizárva, h később én is Győrbe költözöm, hiszen jövőre lehet, h oda fogok egyetemre járni - mondjuk ezt még nem mondtam neki.


Én egyébként arra gyanakszom, h kedvel ő engem, akár még tetszem is neki (különben nem segítene nekem annyira és nem lenne olyan érdeklődő), de úgy van vele, h mivel nem egy helyen lakunk, nem tudunk napi/heti szinten találkozni, ergó komolyabb dolog nem történhet, ezért nem töri magát a személyes találkozóval. Erről mi a véleményed?

2011. aug. 16. 15:32
 8/9 anonim válasza:

Abszolút lehetséges, sőt biztos hogy ő is bizonytalan a távkapcsolati kérdés miatt. Ezt a lehet hogy odaköltözöl úgyis témát eddig neki hogyhogy nem mondtad? Az meg hogy ki mennyi idősen van betojva, nem kor és nem is gyerekesség téma.


Egy komoly rutinos nőcsábász is be tud tojni és a bugyiledumálós nyomolúsból is hebegő habogó kamasz válhat ha elkezd valaki iránt komolyan érezni:)


Persze az is lehet hogy bizonytalan, vagy több vasat tart a tűzben, vagy tényleg lusta, vagy egyéb.


Az a lényeg hogy élőben hogy reagál. Írásban sokan mások tudnak lenni.

2011. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez a lehet, hogy odaköltözöm téma még bizonytalan, ezért sem említettem neki...majd jövőre derül ki, hogy mi lesz, szóval ez még nem aktuális.


Jó értem én, mit mondasz ezzel a hebegő-habogó témával kapcsolatban. Csak nem gondoltam, h félnie kéne bármitől is, amikor ő sokkal tapasztaltabb sok szempontból, sokkal többet látott már a világból, én meg 5 évvel fiatalabb vagyok, miért kellene attól tartania, h visszautasítom. De azért valamennyire megértem. :))


Az, h több vasat tart-e a tűzben, nem tudom, bár egyáltalán nem olyannak tűnik, persze attól még lehet olyan típus. :)


És ahogy mondod, írásban mindenki máshogy reagál, ezért akarnék vele többször találkozni, hogy lássam, mennyire vesz komolyan. Élőben valamennyire meg is tudom ítélni, tetszem-e neki, akar-e tőlem valami komolyabbat, vagy csak egy jó barát. Mert történt már velem olyan, h msn-en tök jól elvoltam egy fiúval, mindig el tudtunk hülyülni, az életben meg valahogy olyan furán nem tudtunk miről beszélni, zavarban voltunk. Na ezt látnom kéne, csak hát olyan messze van Győr...

2011. aug. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!