Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon undorítónak érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon undorítónak érzem magam. Megkívántam a párom egyik régi haverját. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Olyan erős vonzódást érzek iránta mint amit eddig senki iránt, már álmodtam is vele. Ribancnak érzem magam, és undorodom magamtól. Párommal alig van szexuális életünk havi 1 alkalom. Lehet azért mert el vagyok hanyagolva?
2009. szept. 17. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos is! De akkor miért vagy még a pároddal? Azt ne mondd, hogy szereted...

Ha meg ilyen érzéseid vannak, akkor az lenne a legegyszerűbb, ha szakítanál vele, és tiszta lappal kezdenél. A barátod nem lehet dühös rád, mert a haverjával kezdesz, ha ő igy elhanyagol téged.

Minek igy megbonyolítani? Te tudod a legjobban, hogy neked mi a jó, nem mi!!!

L/22

2009. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kezdtem ki vele, csak a fantáziámban. A valóságban csak nagyon vonzódom hozzá, de erről nem tud senki, mert ha megtudná akár a srác, akár barátom a föld alá süllyednék szégyenemben.
2009. szept. 17. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
ha később visszagondolsz, hogy egy ilyen srác miatt elszalasztottál egy nagy lehetőséget, nagyon fogod bánni. lépj, mig nem késő!
2009. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyen lányt, aki nagyon megkívánta a párja egy régi haverját, aki történetesen az én párom, és addig kívángatta, amíg részegen rá nem mászott teljesen. Azóta meg hallgatjuk, hogy igazából ő az áldozat.


Ne hagyd eddig fajulni, én csak ennyit mondok.

2009. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyen nem lesz, mivel gyűlölöm az alkoholt, látva apám alkaholizmusát. Úgy érzem ez csak kvázi plátói rajongás marad a részemről. Ugyanis ha szakítok is barátommal, nem fogok a haverjával össze jönni, ez nálam nem így működik.
2009. szept. 17. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz rá lehetőség, játszadozzatok és viszlát !
2009. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg jobban vonzódsz hozzá, ráadásul elhanyagol, szerintem penderítsd ki! Utána meg semmi kö9ze hozzá, hogy kivel kezdesz.

Vagy próbáld meg helyrehozni a kapcsolatotokat! Egész pontosan beszélj vele, hogy ez így nem az igazi, törődjön kicsit többet veled! Nem elég pusztán annyi, hogy "papíron" a pasid, gyakorlatilag meg a boldogságod egy huszadrangú dolog az életében...

Vagy ha úgy érzed, szereted, csináld azt, hogy előbb megpróbálod helyrehozni a kapcsolatotokat, és ha nem sikerül, akkor kipenderíted, és irány a másik srác.

Bárhogy döntesz, azt ne várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön! Cselekedned kell , méghozzá azonnal!

2009. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki más után vágyódik, akkor ott már nem igazi a kapcsolat, amiben él. Ráadásul alig vagytok együtt a barátoddal. Zárd le a kapcsolatot amiben élsz és légy boldog azzal, aki vágyaid tárgya. Az élet olyan rövid, kár lenne bármit is kihagyni:) Egy életed van és azalatt légy olyan boldog, amilyen csak tudsz lenni:)
2009. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!