Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki prostituált az automatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki prostituált az automatikusan a pokolra jut? (Komolyan kérdem)

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 20:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, most képzeld el azt, hogy mind igaz amit a bibliában írnak. Akkor valószínűleg a pokolban van az eddig élet emberek 98%-a.


Például azok az emberek akik jézus elött éltek, azok az emberek akik a kerezsténységtől távol éltek. Pél ázsia, amerikai őslakosok stb stb.


Nem tudom mi igaz a bibiliából, de tény, hogy nem te jutsz pokolra, hanem azok akik a létezése óta a saját hasznukra manipulálják vele az embereket, lásd a kétezer éves kerezstény történelmet egyházi adók stb. illetve az olyanokat akik a hit segítségével kpasztanak meg ártatlan hiszékeny embereket akik csak üdvözülésre vágytak. Ha létezik menyország ők nem oda jutnak. Az, hogy valaki k*rva nem hinném, hogy isten szemébe kizáró ok. Elvégre ki dönti el mi az? Netán beszélt valaki vele telefonon/skypen?

2013. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

+ ha a ibliát nézzük és minden igaz benne akkor isten egy elég szadista teremtény lehet.

Az egész bibilia tele van logikai buktatókkal, házzasság elött nincs szex, na persze, akkor a kétezer évvel ezelött élt emberek, hogy szaporodjanak amikor még nem is létezett kereszténység és házasság mint intézmény?

2013. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de ha igen, akkor én is oda akarok jutni :D
2013. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
jó hely a pokol! sok az ismerős és a régi arc :D
2013. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Először is: nincs olyan, hogy mennyország és pokol. Ezzel a maszlaggal csak a papok akarnak uralkodni az embereken. Egyszer nagytakarításnál találtam itthon egy Bibliát. Fogtam és kidobtam a szemétbe. Te is tedd ugyanezt!


Másodszor:

Tiszteld jobban az örömlányokat! Ez is csak egy szakma, egy hivatás. Az egy dolog, hogy a sok se*gfej magyar politikus miatt ezt rejtetetten kell csinálni, de sok fejlettebb országokban elfogadott, megbecsült foglalkozás.

2013. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!