Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek Férfi Prostituált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek Férfi Prostituált?

Figyelt kérdés

nagyon szükségem lenne a pénzre és a családomnak is !

elegem van már az örökös szegénységből és ha csak egy keveset is de keresni szeretnék.

Bármit bárkivel be vállalnék.

Valaki tudna nekem segíteni vagy tanácsot adni?

a fikázó komikat pedig nem kérem így is kivagyok köszönöm !


2013. febr. 13. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Bármit bárkivel be vállalnék"


Jozsi hozzuk a Kecskét.

2013. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom hirdetést adnak fel az ilyen hímringyók, nemtudom... próbáld meg azt...
2013. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha van gyomrod, akkor adj fel egy hirdetést.


De számíts arra, hogy a kuncsaftjaid vagy igazi bányarémet, vagy maguk is hímneműek lesznek.

Egy jó/átlagos csaj csak kicsípi magát és simán összeszed valami jóképű tahót a közeli discoban és fizetnie sem kell érte.

2013. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Állítólag régebben a zserbóba ment, aki ilyet akart vállalni.

Nem tudom, lehet, még most is így van.

2013. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi a sz.rért nem keresel valami normális munkát?!

Ja persze, így könnyebb.

2013. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

erre egyáltalán van kereslet?

mármint, ha egy nő szexelni akar, akkor szexelhet bármikor.. kivéve, ha tényleg nagyon csúnya(de akkor nem erre költene, hanem műtétre) vagy valami betegsége van.

szerintem csak homikkal lenne dolgod...

2013. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hirdetést adj fel neten. Van pár erre szakosodott oldal. Írd le, miket vállalsz, illetve annyit meg kell tenned, hogy az oldalon legyél VIP-tag (pár ezer ft/hó), és magadról igényes, profi képeket rakj fel. Ha jól csinálod meg az adatlapodat és élőben is jól csinálod, stabil, fizető ügyfélköröd alakulhat ki.

De normális kinézetű és életkorú nőkre ne számíts... Inkább a vén tyúkok és a perverz hapsik fizetnek...

2013. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Vállalnék normális munkát de mivel még fiatal vagyok nemigen vesznek föl sehová!

Gondoltam hogy nőkre ne igen számítsak ezért írtam hogy bárkivel :S nem szeretném ezt tenni de a szükség kívánja meg kell tennem ! ha lenne bármi más ki út higgyétek el azt választanám !

2013. febr. 13. 17:40
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló tudnál mondni pár oldalt mert én nem találtam sehol ?! :)
2013. febr. 13. 17:41
 10/11 anonim válasza:

Én a fizetős nőciket szoktam nézegetni, de a pasik is vannak, az első oldalon legalábbis tuti. A legjobb, ha beírod a google-be, hogy ,,szexpartner" és feldob rengeteg oldalt:)


[link]


[link]


[link]

2013. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!