Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Velem akar-e lenni vagy sem? (részletek alol)

Figyelt kérdés
Szoval nekem nagyon tetszett egy srác Ԩs még m is tetszik,ossze is jottem vele egy este,de csak egy estés volt:(o azelott szakitott a barátnojevel ami komoly volt.Beszéltunk neten, beszolt azután de egy hét elteltével már nem,ha én beszoltam viszont visszairt!Esténkent mikor kinnt vagyunk a haverokkal mindig néz meg mosolyog de sosem szol be...M akkor mi van?Mit akar?v semmit?Legyszi minél tobben válaszoljatok!Nagyon fontos!
2009. szept. 17. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Legyszii segitsetek!!!
2009. szept. 17. 18:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát...azt nem kérdezted meg hogy mért jött össze veled?VAgy azon az estén magánál volt egyáltalán?De am szerintem ha nem keres téged,akkor hagyd sztem:S
2009. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg vele a dolgot, kérdezd meg mi volt ez, ő hogyan látja stb.

Arra figyelj, hogy a többség ilyenkor hazudik. Úgy talán elkerülheted ha elvárások nélkül mész oda, hogy neked jó volt és csak érdekel ő mit gondol.

2009. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérdezz rá. Rá se nézz, próbálj nem foglalkozni vele, ha akar valamit, akkor majd úgyis beindul a vadászösztöne. Lehet, hogy fordítva sül el a dolog, de még úgy is jobban jársz, mert így csak húzza az agyad.
2009. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valasozkat...majd meglatom h viszonyul o a dolgokhoz:)de meg irjatok:)
2009. szept. 20. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!