Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúkat/férfiakat rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat/férfiakat rajtam kívül miért zavarja ez? Kissebségi komplexus vagy mi?

Figyelt kérdés
Én valamiért nem tudom elképzelni, miért baj egy férfi számára, ha a nő magasabb valamivel... én 15 éves vagyok, valahol 180 cm fölött és én örülnék egy magasabb csajnak, csak én vagyok így ezzel?
2013. márc. 23. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet h nekem is lenne vele bajom,de nem ez határozna meg dolgokban :))
2013. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
a lányok nem akar csak kisebb pasit :D
2013. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert a szokásos modell az, hogy a férfi az erősebb a nő a gyengébb, akit meg kell védenie. Na és ez így valahogyan fordítva van. De ha neked ez az ideális semmi probléma, de a nők is inkább magasabb férfiakat választanak párjuknak.
2013. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna,mondjuk az alacsony lányokat jobban bírom,de nem zavarna ha magas lenne valaki.
2013. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert az a séma, hogy a nő a kicsi, a törékeny, a férfi pedig a nagy és erős.

Egyébként egy komoly kapcsolatban nem hiszem, hogy ez meghatározó lenne.

2013. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok a nőket sokkal jobban zavarja a magasság beli külömbség mint a pasikat,tapasztalatom az hogy a nők mindig a magasabb pasikra buknak (téves felfogásuk szerint a magasságuk miatt néznek fel egy pasira,ahelyett hogy a személyiségük miatt tennék,,csak kevés kivétel van ez alól,viszont a pasiknál ez ego kérdés,képzeljetek el egy alacsony pasit egy nála fejjel magasabb nővel, ha együtt táncolnak, kicsit ciki föleg a haverok előtt,viszont viszintes helyzetben ez ne msokat vet a latba:)
2013. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az alacsonyak tuti egyetértenek veled.


Lásd gyakorikérdezők all-starz nagyrésze.

2013. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!