Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretjuk egymast egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretjuk egymast egy lannyal es csak a tavolsag all kozenk. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy lany. Mindeketten videken lakunk csak a 2 falu kozott tobb szaz km van. De pesten ugyanegy helyen dolgozunk. Ma el is mondtam neki mit erzek es azt mondta h o is ezt erzi csak o nem dolgozik itt tobbet mert kapott munkat ott videke ahol o lakik. Igy tehat soha a budos eletben nem latom ? :'( sirni tudnek h egy ennyire komoly es szep kapcsolat a legelejen veget er. Ratudom meg vajon venni hetfoig h maradjon velem ? H nem a penz szamit hanem h velem legyen. Semmi mas nem kell csak o. Csak neki kell a penz es sajnos az a munkahely tobbet fizet ezert odamegy. Nemigaz h egy ennyire szep szerelmes tortenet igy er veget :'( sirok mint az allatt fiu letemre :(
2013. márc. 23. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha két ember igazán szereti egymást, tudnak egymásra várni, és nem számit a távolság.
2013. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az ott olyan munkahely ami evekig fix :(
2013. márc. 23. 23:30
 3/9 anonim ***** válasza:
és? attól még tudtok találkozni..
2013. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A kapcsolatotok is elvileg fix lenne.
2013. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor két dolgot tehetsz. Vagy találkoztok hétvégenként, vagy keresel arrafelé munkát és ha találsz, akkor leszámolsz az eredeti helyeden és odaköltözöl. Mást nem tudsz tenni.

Én is jártam már így, nekem nem jött össze, kb 5 hónapig tudtuk ezt csinálni aztán az utolsó alkalommal amikor én mentem hozzá, közölte velem hogy ő ezt így nem bírja, meg nem állapot inkább szakít és kezdjünk új életet külön.

Csak úgy röviden ennyi volt az én történetem ennél, és nagyon nem is kerestem arrafelé új állást, nem erőlködtem igazán és ez lett a vége.

Szóval jól gonolj ebbe bele.

2013. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vonat, busz... :D

Ne engedjétek, hogy közétek álljon a távolság. Hány évesek vagytok?

2013. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19 19
2013. márc. 23. 23:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne hülyéskedj:D Belőletek még bármi lehet. Ne ird le magatokat. Hidd el ha egy lány szeret, az tud várni, és örömmel teszi is:)
2013. márc. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Christian Death ***** válasza:
Költözz hozzá közelebre, hagyd ott a munkahelyedet keress egy más munkát, vagy pl othol vegezheto munka: tanulj meg pókerezni oszt ott a net.
2013. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!