Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmegy soha tobbet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegy soha tobbet nem latom. Ha marad napi 11 orat vagyunk egyutt. Hogyan tartsam itt?

Figyelt kérdés
Uj munkahelyre megy egy olyan lany akit nagyon szeretek. Es az a gaz h o is engem. Es ezt tegnap mondtuk el egymasnak es akkora volt az erzelem kettonk kozt h tapintani lehetett volna. Ennek ellenere hetfon mar nem jon hanem megy masik munkahelyre ott ahol o lakik 300 km rel arrebbra :( el se kezdodott es veget is ert :( akkora szerelem lett volna belole h az valami hihetetlen mikor beleneztem a szemebe es mondtam neki h ha itthagy akkor tobbet nem lesz ilyen szep mint most az elmult par ora es elkezdett sirni es olyan rossz h ennek ellenere elmegy es mar soha tobbet nem latom. Miert kell ennek igy lennie ? :'(
2013. márc. 24. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nah, ha ez tényleg akkora szerelem lenne, akkor máris elkezdenétek tervezni, hogy:

1, hogy menjél utána

2, hogy tudna maradni

3, addig is hogyan tarthatnátok addig is a kapcsolatot

Szerintem ez egy jó kis biztonságos érzelmeskedés volt, mert tudtátok, nincs kockázat, lehet álmodozni, ábrándozni, hogy hűűű, hát ez szuper kapcsolat lett volna ha...

2013. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát hallod, most én is ugyanígy vagyok, csak annyi a különbség, hogy a csajnak a hónap végén jár le a szerződése, és nem tudni, hogy hosszabbítanak-e vele. Én meg előző héten jöttem rá, hogy beleszerettem, mert amikor volt a nagy hóesés, annyira aggódtam érte, hogy felhívtam és kb. 15 percet beszéltünk, és amikor mondta, hogy mennyire jól esett ez neki, úgy megdobbant a szívem, hogy szinte levegőt se tudtam venni. Igaz, a csaj még nem tud róla, hogy mit érzek iránta, de az a baj, hogy 180 km-re lakik tőlem, és félek, ha nem hosszabbítanak vele, akkor jövő héten látom őt utoljára és tuti, hogy rám törne a bőgés, pedig én férfi vagyok, de áhhh... Pedig igaz, hogy 4 évvel idősebb nálam (én 25, ő 29), de én amúgy is a 30 körüli nőkért vagyok oda, meg annyira kedvelem, mert olyan rendes; minden reggel bevisz kocsival a munkahelyre, jókat nevetgélünk meg ilyenek... Szóval igen, miért akkor jön a villámcsapás, amikor kezd minden jó lenni, jól alakulni? Igazságtalan az élet, és csodálkoznak azon, hogy egyre több a szingli? :-(
2013. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!