Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy gáz ha elszakadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blander kérdése:

Nagyon nagy gáz ha elszakadt az óvszer a végénél és csak 20 perc után mikor levettem akkor vettem észre?

Figyelt kérdés
Nem éreztem semmi különöset én arra gyanakszom hogy mikor lehúztam a szerszámról akkor szakadhatott el... De tegyük fel hogy menet közbe szakadt el akkor is csak a végefele lehetett szerintem... Nem volt elélvezés meg szentem semmi.. deee haaaa volt vagy lett volna előfolyadék akkor teherbe eshet a barátnőm?

#terhesség #koton szakadás
2013. márc. 24. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2013. márc. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igen
2013. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
háát hétfőn kiderül... veszünk tesztet aztán ha negatív akkor mákunk van...
2013. márc. 24. 08:47
 5/11 anonim ***** válasza:
A teszt csak kb. két hét után mutatja ki a terhességet, tehát ha még nem telt el ennyi az eset óta, akkor fölösleges még tesztet venni.
2013. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tudjuk de van olyan ami korábban is ki tudja mutatni... de időközbe meg is jöhet neki a menszesze.. max szerdáig csúszhat neki... de ha megjön neki akkor is elvégezzük majd biztos ami biztos
2013. márc. 24. 09:08
 7/11 anonim ***** válasza:

igen

nem írtad mikor történt az eset, de ha csak most, akkor semmi értelme hétfőn tesztet venni

2 hétnél hamarabb semmit nem mutat a teszt

2013. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nincs olyan teszt, ami 2 hétnél hamarabb kimutatja

beágyazódástól számítva 3 nap a legkorábbi, amit kimutathat

és a beágyazódás kb 1 hét

ha nem hiszed nézz utána

de nincs értelme a tesztnek még két hétig

az, hogy most megjön a menzesze, megint csak nem jelent semmit, hiszen még nem történt meg a beágyazódás

2013. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az gáz...
2013. márc. 24. 12:18
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem szakadt el bele is mentem de nem volt semmi... jah piásan is előferdült hogy gumi nélkül bele de akkor sem volt semmi... nem olyan egyszerű azt összehozni mert van peteérés meg mindenféle szirszar...
2013. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!