Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ez a nagy nőgyűlölet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez a nagy nőgyűlölet azok részéről, akik nem kaphatják meg őket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem azzal van a bajuk,hogy nem kaphatják meg őket,hanem azzal,hogy bunkó módon kosarazzák ki őket,mert r*bancoknál próbálkoznak.
2013. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Barátnőt tényleg nehéz szerezni,de egy numerára nem nehéz befűzni egy csajt,főleg ha a lány részeg is.
2013. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"egy numerára nem nehéz befűzni egy csajt" - ha ronda vagy, akkor ez is nehéz.
2013. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Helike, talán próbálkoztál már valaha is? Na látod.
2013. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
tipikus emberi irigység. Mint amikro a csoró ember fikázz a pénzeset hogy bezzeg ez már megint megy nyaralni stb. itt is gyakran van ilyen kérdés hogy l hova menjünk nyaralni stb. Átlag kérdés de rögötn kaja a persze neked ez a legnagyobb bajod, meg jaj de sajnállak stb.... válaszokat.
2013. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#3:Ismerek én olyan ronda embert,akinek barátnője is van.Nekem semmi gond sincs a külsőmmel és mégsem akar velem senki sem kapcsolatba kezdeni.

Szórakozóhelyen bármilyen nyomorék összetud szedni egy részeg r*bancot.Csak persze szóba kell állni vele.

2013. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert valakit hibáztatni kell... és ugye ezek az egyének önmagukban sosem találnak hibát...
2013. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nekem semmi gond sincs a külsőmmel és mégsem akar velem senki sem kapcsolatba kezdeni."

Így, látatlanban sejtem, hogy miért.

Van egy fajta bunkó stílusod, gondolom, ez lehet az oka.

2013. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"Helike, talán próbálkoztál már valaha is?" - igen.
2013. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz.
2013. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!