Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók? Tényleg sokan túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Tényleg sokan túl parázzák? El lehet "rontani"? (Hogyan? ) Sokan írjatok!

Figyelt kérdés

14/L

Köszi:)



2013. márc. 24. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha gondolod kipróbálhatjuk (nekem is ez lenne az első) xD

14/F

Egyébként, csak jönni fog magától. (gondolom)

2013. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy el lehetne rontani. Igen, sokan túlparázzák. Köztük én is túlparáztam, aztán mikor megtörtént, röhögtem magamon hogy ezen kellett annyira f.snom? Nyugi :)
2013. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
el lehet, ha büdös a szád és folyik a nyálad
2013. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem lehet elrontani:) persze nekem az első pont nyelves csók volt ugy megijedtem xdd hogy elment még a kedvem is tőle xD
2013. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
De el lehet... k*rvára el lehet nem kell hozzá büdös száj és csorgó nyál se
2013. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Emberek ***** válasza:
ne parázz! nem fogsz felsülni. csak nyugalom! majd jön magától. ezt nem lehet leírni így
2013. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne izgulj csak rosszabb lessz ha ragorcsolsz jonni fog magatol csak kovesd a parod.:)
2013. ápr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az biztos, hogy nagyon sokan túlparázzák, de az is, hogy el lehet rontani. Ahogy mi tettük a párommal. Mindkettőnknek ez volt az első, egyikünk sem tudta, pontosan mit kéne csinálni, én ettől nagyon zavarban voltam. Aztán letámadott, 2 méteresre nyitva volt a szája, nyelv meg sehol. Mikor elhúzódtam (ezt sehogy sem lehet csóknak nevezni),nem értette mi a probléma, kezdte újra. Azóta nem is találkoztunk, pedig ennek már két hete... :(
2014. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!