Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért csinálhatta ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálhatta ezt az (akkor még) kislány?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit születése óta ismerek mert velünk szembe lakik, rengeteget átjött hozzánk játszani, főleg tesómhoz.

Nincs nagy korkülönbség köztünk de ugye amikor én tinédzser voltam akkor ő még kislány volt, ilyenkor pár év is baromi sokat számít.

11-12 éves lehetett amikor szinte már csak velem beszélt, tesómmal már nem is nagyon. Jól elhülyéskedtünk ahhoz képest h én már egy másik életkorban voltam és volt mikor néha rácsapott a seggemre. Na ez fura volt! meg mondta h masszírozzam meg ilxenek. Jó hát nem vok pedofil tehát nem erotikus masszázsra kell gondolni :D

Lehet h tetszettem neki?


Egyik napról a másikra abszolút nem beszélgettünk mert tesómmal összevesztek vmin. Azóta nem is beszéltem vele, talán 2-3szor, de nem vagyunk haragban.


2013. márc. 24. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy/voltál?
2013. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 voltam akkor
2013. márc. 24. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán rossz hatással volt rá a környezete és ezért kezdett ki veled.
2013. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!