Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim! Ti is szeretite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim! Ti is szeretitek ezt?

Figyelt kérdés
Nyáron, mikor nagy a meleg és a lányok kicsit lengébben öltöznek...Szálltok fel a buszra és hozzátok simulnak a lányok a nagy tömegben? Én nagyon szeretem ezt.:)
2013. márc. 24. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jesszus... többet nem szállok fel lenge ruhában a buszra :S
2013. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A lányokat igen.

De amikor reggel megyek munkába és már ittasan szálnak fel vagy izzadság szaga van,vagy nedves az izzadságtól és úgy ér hozzád az már nem olyan jó

2013. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én a tinilányokra gondoltam leginkább, nem a munkásokra. Utóbbi már nem lehet olyan kellemes azt aláírom.


Történt egyszer egy olyan szitu, hogy állt mögöttem egy lány és én a bérletemért nyúltam a kabátom zsebébe és a mögöttem álló lányt mellbe könyököltem. Véletlen mozdulatnak vélte így nem zavarta, de azért nekem jól esett.:D

2013. márc. 24. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Jól mellbe könyökölted és neked ez jól esett? Hu! Te kis szadista!!

Egyébként, pedig a macskám szeret dörgölőzni. Én csak a páromhoz.

2013. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na azért ne úgy képzeld el, hogy erőből vágtam mellbe. Lassú mozdulattal, nyugi nem fájt neki.
2013. márc. 24. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:
De jó hogy én munkáslány vagyok! Megmenekültem!
2013. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj istenem hát nem értitek.:)
2013. márc. 24. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Mán hogy ne értenénk :D Mi, lányok is szeretjük a lenge alsógatyás férfiakat!
2013. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!