Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről ismerem meg az egyéjszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről ismerem meg az egyéjszakás kalandot kereső nőket?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen gondoltam elsősorban, gondolom oda mennek ilyen célból. Ha máshova is, írjátok meg!

Hogy tudom eldönteni, hogy kihez érdemes odamenni, ha én is csak egy éjszakában gondolkodok? El akarom kerülni hogy a lány megsértődjön, ha rákérdezek, mert ő nem olyan. Nagy, minden buliban más csajt megdugó kanok tapasztalatait várom. De lányok is írhatnak.


2013. márc. 24. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy k*rvát
2013. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Direkt van erre szemüveg.Mert olyan festékkel jelölik meg a homlokukat amely uv fény alatt világít.Nah ezt egy speciális szemüveggel láthatod nappal is.
2013. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok tapasztalatból látni fogod majd a testbeszédükön, a viselkedésükön, a kisugárzásukon. Nekem se megy még, de egy nőcsábász haverom mondta, hogy simán ki lehet szúrni őket.


Ha egy nő egyedül megy le bulizni, vagy egy barátnőjével, de folyamatosan kifelé tekintgetnek a férfiak felé (nem egymással vannak elfoglalva), akkor biztos, hogy pasizni mentek le.

2013. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen szemüveget hol lehet kapni? Milyen néven adják? (ment a zöld kéz)
2013. márc. 24. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
3! igaza van N
2013. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!