Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú próbálhat elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú próbálhat elfelejteni úgy egy lányt, hogy elkezd nagyon csajozni? De mindenkivel csak egyéjszakás kalandok. Ezt miért "megoldás"?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ha elakarsz kapni vmi fertőzést h abba halj majd bele akk megoldás...am nem
2013. márc. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálhat, de az nem megoldás. Csak sokan valamiért azt hiszik igen.
2013. márc. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem megoldás.Várni kell arra hogy kiszeressen a lányból,ez a megoldás
2013. márc. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány, és én se léptem tovább. de nem teszek semmit mert nem vagyok benne biztos hogy ezért ilyen. csak találgatni tudok mivel előtte ő nem volt ilyen. és próbálom kideríteni egy fiú mi miatt csinálhatja ezt.
2013. márc. 11. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát HA jól értelmezem a szituációt, szakítottál valakivel aki most hajtja az egy éjszakás kalandokat?

Sokan hiszik hogy ettől jobb lesz, de az is lehet hogy csak él egy kicsit, próbálgatja magát, ennyi. Ha szakítanék a mostani barátnőmmel, én se keresnék mást jó darabig csak szexet. Nem azért mert megoldás, hanem mert igényem van rá, és olyan lányt találni akivel érdemes lenne kapcsolatot kialakítani sokkal nehezebb találni, mint egy olyant aki szétrakja a lábát.

2013. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!