Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek az ilyen kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek az ilyen kis csurkák bejönnek egy srácon?

Figyelt kérdés

[link]

Légyszi írjátok meg a korotokat és nemeteket és azt is, hogy hány év körüli srácoknál jön be inkább, és ha bejön akkor miért, ha nem akkor miért nem. Ja és még azt, hogy a hosszabb, a rövidebb a sima vagy a fonott tetszik inkább.

Köszi.


2009. szept. 17. 21:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
LOL te képes voltál egy képet kirakni egy anime-ből?XD Te nem vagy normálisXD haha ezen jót röhögtemXD
2009. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy MirokuXD Jah, bejönnek az ilyen kis "csurkák" (miaz??), de a kutyafülek még jobban! Éjen YashiXD
2009. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
de elbasz*tt egy tini lehetsz, istenem.
2009. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%
Nah akkor én kinyomtatóm Miroku képét és a fejemre ragasztom és kíváncsi vagyok,hogy egy nap alatt hány csajt szedek felXD
2009. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
Azt hittem,hogy csak én nem tudom mi az a csurka :D De most,hogy így látom,most sem emlékszem,hogy egy ilyet,hímneműeken láttam-e már.Elég fura lehet :))
2009. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
43%
A miépes csurka? Nem annyira, nekem nem hiteles. Hajrá jobbik. :D
2009. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
ez elég b.zis
2009. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Miért mi baj van Mirokuval? Szemléltetőnek jó kép nem?

Amúgy meg 25 éves vagyok, és tudd meg nem csak tinik néznek animéket. Pár éve mondjuk én sem, mert nincs rá időm, de pl. Berserket szívesen megnézném újból. Az komoly egy valami. Különben meg elegem van már abból, hogy itt állandóan egymást fikázzák a korosztályok. Ha történetesen egy tini lennék akkor mi van. Szerintem meg vagy te vagy a tini, vagy még az sem, vagy inkább egy irígy öreg sztari.

2009. szept. 17. 22:18
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
De nem érted a lényeget, az egy dolog h anime, de mi az hogy csurka?
2009. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Miért mi az?

Csurka=kicsi lófarok.

Most vicceltek vagy teljesen meghülyültem?

2009. szept. 17. 22:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!