Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket nem zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem zavar ezek a fiúk egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyeken látok gyerekeket, fiúkat, felzselézett, félrezselézett hajjal, undorító frizurával.

Egy szál trikó, vagy valami olyan ruha, amiben tud feszíteni, stb.

De ha van, aki viszonylag még normálisan öltözködik, látszik rajta az a nagy bunkóság, tudatlanság, ami árad a tekintetéről, arcáról a gyereknek.

Megyek egy szórakozóhelyre, tele van a hely, ilyen kis kemény tökmagnak tűnő, nem sok könyvet forgató, iskolakerülő gyökerekkel. Látszik a fejükön az intelligencia hiánya, végtelenbe néző üres tekintetük sok mindent elmond róluk. (esetleg még az előredöntött nyak és fej (strucc) )


Engem zavar huszonéves fiúként, hogy belépek egy helyre, és érezni lehet az IQ-vákuumot. Sok nőre éhes igénytelen fickó. Ja meg vannak a már öregnek számító, fiatalnak akaró kinéző, lányok közelébe kerülő, és bámuló férfiak is.



2013. márc. 24. 21:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
De elég idegesitőek de manapság mindenhol lassan ez lesz
2013. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
én magyarországon igényes, normális szórakozóhelyet még nem találtam. Ha valahol tudtok ilyenről, feltétlenül szóljatok... addig meg marad az, hogy én itthon csak kocsmázom, bulizni csak akkor megyek, ha sikerül eljutni valamerre nyaralni / hosszabb időre melózni
2013. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Micsoda költői megfogalmazás :)


"végtelenbe néző üres tekintetük sok mindent elmond róluk"


Kiegészíteném: MIndent elmond róluk.


Qrva zavaró, még nekünk férfiaknak is.


F25

2013. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Mióta leálltam az anyaggal messze elkerülöm az ilyen helyeket. Csak azzal lehet kibírni, az valamelyest hozzábutít a sötét környezethez :D

24F

2013. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
nem járok szórakozóhelyekre, egyébként ilyenek már az utcán is vannak... De leszarom, rájuk sem nézek.
2013. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
És a legjobb, amikor a 14-18 évesek is így öltöznek. Ordít róluk az IQ hiány és legtöbbjük úgy viselkedik, hogy legszívesebben ott kennéd szét a betonon az agyát. Hiába ez az új társadalom, a liberalizmus eredménye. Majd lesz kiket eltartani munkanélküli segélyen.
2013. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
35%
Engem zavar ezek a fiúk egy szórakozóhelyen.Engem az is zavar ezek az lányok egy szórakozóhelyen...
2013. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
19%
Pont az ilyenek jönnek be a csajoknak...
2013. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Azt nem mondanám.
2013. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%
Már nem azért, de én is zselézem a hajam, akkor én is egy ilyen IQ betyár lehetek ugye? Biztos az én frizurám is undorító, és mindent elárul rólam...
2013. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!