Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki néz de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roberta99 kérdése:

Van egy srác aki néz de én nem tom levenni h mit érez. Valamelyik nap azt mondta az öcsémnek h bejövök neki és nem a szokásos uton ment haza hanem arra amerre én. Pénteken pedig h nem teccek neki de tegnap találkoztunk nagyon bámult Mi érezhet?

Figyelt kérdés

#bámulás #érzés #nem teccek neki
2013. márc. 24. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit, mit? Már megválaszóltad! Az öcsédnek mondta, hogy tetszel neki! Ne kéresd magad sokáig!
2013. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta azt mondta...hülye kérdés
2013. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen azt mondta de utána pénteken pedig azt h nem teccek neki ezért nem tom h mit érez
2013. márc. 24. 21:58
 4/7 A kérdező kommentje:

előröl az egészet ...

úgy kezdődött h lett egy fülbevalója és megmutatta nekem .Én erre azt mondtam h cuki. A folyosón aznap nagyon nézett akárhányszor elmentem.Azután fociedzés előtt meglátott a parkban és együtt mentünk.Focin beszélgettünk meg szinte csak ketten fociztunk.Azután a barátainka sztem nem teccet h olyan jóba voltunk ...utána már nem köszönt de most megint köszön...És akk öcsémmel beszélgetett és neki azt mondta h bejövök neki..iskolában már a barátnőim is észrevették h néz ....ezekszerint nem csak beképzelem XD

Azóta mióta nlz már nem arról jár hazafelé amerre szokott hanem arra amerre én és mindig lelasítt mellettem köszön néz és utána elmegy de a kanyarba majd leesik a kecajáról annyira néz...

Pénteken meg ugye azt mondta h már nem teccek neki és nem is arról ment mint én de köszönt és mosolygott rám... Tegnap találkoztunk a focipályán akk is a haverjaival volt én sem köszöntem ő sem csak nézett és néha rám mosolygott

Ezért kérdem h mit érez ????

2013. márc. 24. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
ez zavaros....de ne tőlünk kérdezd meg ember,hanem tőle....
2013. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért köszi a válaszokat
2013. márc. 25. 10:26
 7/7 anonim válasza:

Volt már barátnője és ha igen akkor mért szakítottak? Ezt is vedd figyelembe!

Amúgy szerintem a srác nem érez irántad semmit csaskmert a barátnőmnek is volt egy 1 hónapos kapcsolata /persze nagy szerelem stb.../ aztàn mivan hirtelen nagy utálattal szakított vele a fiú/ és volt ezer barátnője a fiúnak, még én is de mindenkivel szakítot/ szoval szerintem nem érdemes kapcsolatot teremteni azzal a sráccal mert a végèn úgyis te fogsz szenvedni /hidd el!/ :) ;)

2013. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!