Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat nem zavarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat nem zavarja, hogy igazából "színészek" azok, akikért odavannak?

Figyelt kérdés

Ha megnézzük a mai keresett fickókat, akkor észrevehetjük, hogy meglehetősen egy kaptafára készülnek. Sokszor kimondottan erőssé tett testalkat, feltűnő/feltűnően drága ruha. Ezek az alapdolgok, ezekhez járul még hozzá egy felvett viselkedésforma is: jellegzetes testtartás és járásmód, sokszor már erőltetetten nyegle stílus és megállás nélküli keménykedés és pózolás (rágó a szájban, trágya beszéd és gyakran túljátszott, heves mozdulatok) . Aztán a" a színfalak mögött" pedig végre fellélegzés és lenyugvás, hogy ma is remekül alakította a menő fickót.

Nem gondolja egy csaj sem, hogy ez egyszerűen nevetséges, hogy ezt az egész színjátékot kötelezően elő kell adni, hogy férfiként tekintsenek egy férfira?

Itt egy klip, amiben a fickó előadja a tipikus "menőcsávós" pózolást.



2013. márc. 24. 22:31
 1/5 A kérdező kommentje:
2013. márc. 24. 22:33
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Kérdezd kifejezetten azokat a lányokat, akik ezekért vannak oda! :) Gyanítom, hogy elég szűk réteg, és olyan félék, akik nem fognak tudni túl komplex választ adni a kérdésedre az értelmi korlátjaik miatt.
2013. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez biztos, Butterfly? Úgy vettem észre, sokkal többen értékelik ezt a stílust, mint ahányan bevallják.
2013. márc. 24. 22:37
 4/5 The Other ***** válasza:

A #2-eshez csatlakozom, igaz nem lány vagyok, de azért az ismerősi körömben van jó néhány. Szóval, aki napszemüvegben megy a dizsibe az maximum csak a nem naptól barnult (ez lehet genetikailag determinált vagy szolárium) agyatlan luvnyáknak jön be, akiknek még az érettségi sincs meg (mert vagy 12 évesek vagy pedig mentálisan retardáltak)...


Mondjuk a "hasonló a hasonlóhoz"-elv itt is érvényesül.

2013. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

The Other-rel teljesen egyetertek: szerintem is ervenyesul ebben az esetben a "hasonlo a hasonloval" elv. Megvan a kialakult kozeguk, amikben ezek a fiuk es lanyok mozgolodnak, megtalaljak egymast.


Mivel a kerdesedbol az kovetkezik, hogy te magad eros ellenerzeseket taplalsz az ilyen habitus/viselkedes/eletszemlelet irant, ezert szerintem kifejezetten orulhetsz is annak, ha azok a lanyok, akiknek ez tetszik, messzire elkerulnek teged.

2013. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!