Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a fiúk szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a fiúk szinte undorodnak a lányok parfümjeitől, a lányok pedig tökre odavannak a fiúk illatáért?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam,h pl a fiúk mindig mondják h mi ez a büdös szag meg minden,egy parfümre,még a lányok mintpl én is,tökre odavagyunk a fiúk 'pasi szag'áért.
2012. júl. 28. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:

én cask az ilyen virág illatú szaroktól undorodok, vannak ezek az édes illatok, márkákat nem tok, na azoktól elkezdek bizseregni odalent ;)


23/F

2012. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én imádom a női parfümöket:)


16f

2012. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem többnyire okádhatnékom van a férfi parfümöktől / kölniktől. Meg az izzadásgátló spray-től.

Valószínűleg a fiúk azért mondják többször, hogy a lányok parfümje büdös, mert a lányok gyakrabban hajlamosak több pacsulit kenni a kelleténél. De férfiban is találkoztam már ilyennel.

2012. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nemtudom, nekem mindig pasik mondták hogy milyen jó az illatom és akkor, mikor be voltam parfümözve

sztem adott parfümtől is függ, meg minden illat mindenkin más. meg kell találni azt ami illik hozzád :)

2012. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a finom parfümöket, de amikor egy fél utcát beleng három lány illata, az már nem kellemes

azt szeretem, ha elsétálunk egymással szembe és utána húz egy KIS csíkot, amibe olyan jó beleszimatolni.


Szóval a megállapításod szerintem nem helyénvaló.


21F

2012. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ezt eddig pont fordítva tapasztaltam.

Legalábbis nekem az összes barátom imádta a parfümöm illatát.

Én meg például kifejezetten nem szeretem azt a tipikus "pasi" szagot.

Talán eddig egy, vagy kettő olyan férfi illat volt, ami tetszett.

A legtöbbnek szinte ugyan olyan szaga van (legalábbis számomra) és azt meg utálom.

L/25

2012. júl. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor undorodnak, ha egy nő nem tudja, hogyan kell használni a parfümöt vagy valami ócska bóvlit fújkál magára. Az én parfümjeimet eddig minden pasi dícsérte. Na mondjuk én nem is pinksugárt meg az ehhez hasonló förmedvényeket használok...
2012. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!