Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet szívből engem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet szívből engem, ha semmivel sem viselkedik másként velem mint másokkal?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy akkor azt javaslom ezt a gondolatot nagyon hamar verd ki a fejedből, mert ez csak egy hiú ábránd, vagy ha mégis igazi dolog akkor se ess bele mert nagyot fogsz bukni, ha ezt teljesen elhiszed (mindenkibe ott az ördög) megbízhatsz benne de ne 100% ossan.

Ha lány akkor valószínűleg át fogod baszni, ezzel a tudattal élve , majd ha esetleg megsért ja és amúgy te se legyél ennyire hiú mert te is pofán fogsz esni:D

Ha meg ti vagytok egymásnak az igaziak akkor grat 20/f

2013. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.Csak rejti előled, mert nem akar sérülni, és nem akarja addig a lapjait kiteregetni, míg a te érzéseidről nincs 200%-on meggyőződve felé.
2013. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De tudjuk egymás titkait! Legalábbis amilyen dolgokat elmesél nekem... Tudom, hogy nemmindenkinek mondaná... De persze azt nem tudom, hogy rajtam kívül elmondja e másnak.
2013. márc. 24. 23:52
 4/5 anonim ***** válasza:
3-Akkor meg mi a kérdésed?
2013. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondom, nem tudhatom tuti biztosan hogy ezeket csak nekem árulja el! Csak olyan mély dolgok. De nem is érdekel, elárulja e másnak... Csak arra lettem volna kíváncsi szerethet e valóban egy olyan ember, aki veled nem "kivételezik", ugyanannyi jót csurgat másoknak mint neked
2013. márc. 25. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!