Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet még egyáltalán?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még egyáltalán? Miért viselkedik így? Mit tegyek? . -->

Figyelt kérdés
1 éve és 2 honapja vagyok együtt a barátommal. 16 és 17 évesek vagyuunk. Én nagyonn imádom őt az első pillanattol fogva. Amikor megismerketünk, megőrült értem azt tudom. De mostanában olyan furcsa lett minden. Szerinte nagyon hisztis vagyok ami ku.rva idegesítö.. Ezen megprobálok változtatni, többet nem tehetek.. Szerinte én kisajátitom öt, nem tud elég idöt töltetni a haverjaival. Hozzátezem, a legjobb haverhjával 1 osztályba jár, reggel 7 től általában estéig egyttt vannak.. :\ de zerinte ez kevesebb minde amit velem van. Sőt. 10 talibol 9× MINDIG a barátaival vagyunk, sosincs olyan h ketetsben szinte.. nagyon ritka.. nekem ez nem tetszik..:S komolyan.. van olyan h pl náluk vagyunk, z ö drága haverijaival pl kint ülünk udvaron, vizipipázunk vagy vmi, 1× felvonulunk 2en.. és akkor GYORSBA szexeljünk 1et. de utána rohanjunk vissza.. :S:S:S Tegnap este is felhívtam, hívta közbbe valaki, és pont el akartam kezdei eről beszélni, kértem h ne tegye le v hívjon vissza.: "jojo mind1 honpa hivlak helo." ennyit mondott.. Tegnap elkezdett olyanokrol habatyollni h nem kell 16 évwesen lekötni az embernek magát.. utána szemére vetetem et a kijelentést mire ő véekezett h dehogy azért mondta.. szombaton szinte szakítottunk,.. igazábola a semmin vesztünk össze... de kibékültünk. Tegnap kijelentette, hogy ma ne tlalkizzunk, mert a a barátaival akar lenni és különben se eészséges ha miindig együtt vagyunk.. de ő állitja h ö nagyon szeret... miért ilyen?:S mit tegyek? ha beszélek vele mit mondjak? állítsak fel kompromisszumokat? mieneket?:s én nem bírbnám ki ha szakítanánk.. miatta elvesztetettm az összes bnőm.. (nem ö tehet rola, hosszu törtéénet) SENKIM sincs.. megörülnék ha egyedül maradnék..:(
2010. jún. 16. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert még a tojáshéj a feneketeken van és alkalmatlanok vagytok(mint az a leírtakból is látszik) normális, komoly kapcsolatra. Ez viszont így is van rendjén.
2010. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De régebben minden rendben volt. pár hónapja érzem ezt, drasztikusabban epedig pár naőja. Normális választ szeretnék..:(
2010. jún. 16. 09:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. A normális választ csak te tudhatod, ha őszintén végig gondolod a dolgaitokat, meg is fogod kapni.

F/29

2010. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
NEm úgy értettem.. És tényle igazas vann.. Csak annyira el vagyok keseredve.. Azt hittem h ez a kapcsoltat tökéletes.. Midenben mellettem áll(t?) idáig bármi gond volt, midnen tökéletes volt. És nem tudom mit tegyek.. un? nnem szeret? :( nemntudom.. most is ittt bőgök..:(
2010. jún. 16. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Még mindíg én! Ne bőgj emiatt. Fiatal vagy még, meg ő is. Az is érthető, hogy szabadságra vágyik, de ha neked ez így nem jó, akkor változtani kéne. Biztos van sok olyan fickó aki meg éjjel-nappal csak veled lenne.
2010. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lehet..:( de ez így annyirra nehéz.. nem tudok piikk pakk eldobni több mint 1 évet..:( szerinted menhthetetlen a heyzet?
2010. jún. 16. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát figy! Én 7 évet éltem együtt "életem szerelmével" aztán egyik napról a másikra lelépett. Ugyan ezeken gondolkoztam, hogy letettem miatta az összes havert stb. Másfél hónapig keseregtem utána. Aztán feláltam. Felújítottam a régi barátságokat, újak jöttek létre, ja és a legfontosabb, hogy közben megtaláltam megint " életem szerelmét".

Szerintem ha még kíváncsi vagy a véleményemre, inkább privátba folytassuk :)

2010. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jo.. köszönmö.. nem írja ki, hogy tuodk privit irni.. nem tudnád beállítani?
2010. jún. 16. 10:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt nem de nézd meg az e-mailed amit regisztrációkor megadtál, oda elküldtem az enyémet.
2010. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!