Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókot ígért nem kaptam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókot ígért nem kaptam meg erőltessem?

Figyelt kérdés

A story úgy kezdődött hogy a barátnőmnek mondtam hogy én még sosem csókolóztam lánnyal. (leszögezem van barátja szereti, van barátom szeretem). és kérdeztem hogy ő igen és mondta hogy igen és megkérdeztem hogy benne lenne-e hogy velem csókolózzon és azt mondta persze neki igazándiból mindegy ha nem tudja meg senki. Mondom ok. Szilveszterre volt betervezve a dolog és szilveszterkor lökdösött meg minden hogy mennyünk csináljuk csak aztán belázasodott minden vége lett a bulinak és nem történt meg . ok másnap elmentünk egy pub-ba és én hülye mielőtt indult volna írtam egy smst hogy 'i wanna kiss you can i?' és nem válaszolt csak hazamentek. annyira szörnyű rossz volt. de azt hittem rossz helyre küldtem így írtam facen is egy levelet, hogy benne van még vagy nem. azt irta NEM.


de én annyira szeretném. megpróbáltam. előbb igent aztán nemet mondott.


most a kérdésem az : hagyjam a fenébe ne erőszakoskodjak vagy kérdezzem meg mégegyszer ?



2013. márc. 25. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ne erőszakoskodj!
2013. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben azért köszönöm a válaszokat
2013. márc. 25. 11:00
 3/6 guzu válasza:
szerintem is hagyd, azért rákérdezhetsz hogy miért változtatta meg véleményét :D
2013. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira lánnyal akarsz csókolózni akkor keress mást. :) Sok nő van még.
2013. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, ha már nem akarja. Egyébként meg, lehet, hogy rájött, hogy ez is megcsalásnak számít, szóval nem tudom, te hogy gondoltad, ha egyszer van barátod.
2013. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

En megbeszeltem a baratommal es beleegyezett tudja hogy mi volt eddig mire fol jutott egyaltalan eszembe es ugy mond "ajandek" de rendben eleg sokan azt tanacsoltak hogy nem szoval nem. Koszonom.

De meg annyit hogy vettem egy szerencse sutit olyan kinai fajtat amiben van kis cetli es az allt rajta : Keep waiting for the right moment. Bem vagyok nornalis hogy egybol a csokra gondoltam igaz ?

2013. ápr. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!