Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy a lány az első randin többször is engedi a csókot, a másodikon viszont már nem?

Figyelt kérdés
Vagy ha eljön engedni fogja? Adhatok neki az elején? Nem tudom mi legyen :/ félek, hogy nem engedi majd és kellemetlen lesz.
2012. dec. 16. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők! Tudod az ilyenek csak szórakoznak Veled!
2012. dec. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én sose engedem elsőn se :D nem csak másodikon :D

egyébként biztos van ilyen

2012. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem,miért kell egy lányt mindjárt az első randin csókkal letámadni!?Bár valószínüleg ez korfüggő.Egy harminas éveiben járó nőnek biztosan nem jönne be,ha első randin lekapnák,egy tizenévesnél talán nem probléma.De ez sem törvényszerű.Ne kapkodd el,és akkor nem kell kínosan magyarázkodnod!
2012. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Létezik. Ha az elsőnél lekapod, ő megbánja nagyon, akkor nem fogja hagyni a másodikon. Ezért nem kell csókkal indítani, hanem meg kell ismerni a másikat. Ráér az a csók a 3-4. randin is.
2012. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!