Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú sokszor elszid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sokszor elszid mindennek, de ennek ellenére meghallgatja a problémáimat és a folytonos hisztimet akkor azért fontos lehetek neki?

Figyelt kérdés
Az elszidot ne úgy értsétek, hogy lek.rváz meg ilyenek, hanem mondjuk le idiótáz egy két helyzetben, ha hülyeséget csinálok.
2013. márc. 25. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy ket helyzetben valaki lehulyez az nem baj.Es hat van esely ra hogy fontos vagy neki :)
2013. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából sokszor lekezelő is velem meg bunkó, de mégis mindig végighallgat és sose hagy cserben. Szeretném, ha fontos lennék neki és őt is szeretném csak túl bonyolult a helyzet ahhoz, hogy ezt el is mondjam neki.
2013. márc. 25. 14:07
 3/11 ASOT ***** válasza:
100%
Maximum csak túl őszinte. De az írásodból kivéve szerintem nem seg*fejségből mondja.
2013. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3/3

Na, de látod ez kell a nőknek. Bunkóké a világ.

2013. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es


Bunkóság = "domináns" viselkedés. Aztán megmagyarázzák, hogy a kutyáknál is oldalbah*gyozzák egymást így az embereknél is a bunkó a menő.

2013. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A bunkót úgy értem, hogy finomabban is kifejezhetné magát mikor leoszt, bár tény, hogy általában jogosan és sose ismeri el ha esetleg ő volt a hibás, mindig én kérek bocsánatot.
2013. márc. 25. 14:15
 7/11 ASOT ***** válasza:

Én is mindig megmondom az őszintét, néha kicsúszik 1-1 anyázás is de aki ismer az tudja hogy nem komolyan gondolom.

kérdésre visszatérve: vannak nők akik szeretik ezt a.."ami a szívemen az a számon" szóval nem tart bent magában egy gondolatot sem, kivéve nyílvános helyen.

Azt hogy ez a pasi a kérdezőnél, pontosan mit akar a lánytól vagy mit érez azt csak ő tudja.

2013. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátok általában le szokták hülyézni a másikat ha hülyeséget akar csinálni :)
2013. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is tud ilyen bunkó lenni a pasija, meg sokat mérgelődik. Mégis tűzbe menne a lányért, meg 7 éve szerelmes belé már, pedig nem is mindig volt viszonzott.:)
2013. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem fontos vagy neki, bár az nem jó tulajdonság, hogy ő nem ismeri el ha hibázik
2013. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!