Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FONTOS! Semmi vagy valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Semmi vagy valami?

Figyelt kérdés

igen, ismét egy "mi a véleményed" kérdést olvashatsz ...

Van egy srác, (korban 2 év van köztünk, suliban 3. NEM bukott meg sem Ő sem én :)) és nekem bejön!

Mindig köszön nekem mosolyogva, már ha találkozunk :/ alig látom :(

Volt hogy egy buszon utaztunk, végig beszéltük az utat! Nagyon jó volt!

Aztán mostanában FBn is nagyon sokat beszélünk :)

Pl: volt többször is, hogy ezt írta más megfogalmazásban: "és még vicces is ^^" már mint én xD; aztán ma kérdezte: "és ha fiatal fiú bámul akkor mi van? :D"; meg hogy: "mostmár nem felejtem el a neved! :PPP"

Elnevezett Agresszívkának, mert edzésre járunk mind ketten (heti egy alkalom)

Mikor meglátom távolról a suliban, a szívem kiugrik a helyéről és megfulladok az izgalomtól. Nem vesz észre, mert 'elbújok' :(

Ma meg a kedves Ribanc osztálytársnőm rányomult (megtudta hogy nekem tetszik) és elbőgtem magam. Nem is fejeztem be a kajálást... Hányingerem lett tőle! Van barátja, de mivel nem a sulinkba jár, igy minden srácra rányomul! Mindegyikre!!!! Nincs kivétel, a barátját sajnálom :/ majdnem megtéptem, olyan mérges lettem! Egyszer se látom, De ő leáll vele jópofizni, hülye oszrálytársam: :'(

1. Hogy mondhatnám meg a srácnak, hogy bejön? Félénk tipus vagyok ebből a szempontból...

2. Van értelme egyáltalán elmondanom neki? Vagy csak nem akar bunkó lenni velem?

3. Féltékenységet hogy lehet legyőzni? :/

4. 3 hónapig láthatom, már CSAK, mert utána ha felveszik, Veszprémre fog menni! :( nem akarom elszalasztani életem első eséjét! :/

16/L


2013. márc. 8. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, keress egy másik fiút. Az indokom pedig az hogy 3 hónapig lennétek együtt, utána úgy is az lenne hogy ahova megy suliba ott fog találni egy másik lányt..
2013. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jaj! :/

1: Igazad van! Sajnálom, hogy megismertem! Meg azt is hogy 85% hogy soha többé nem láthatom... Ohh, köszönöm! :)

2013. márc. 8. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!